Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi Band 6 dostává další skvělou funkci. Poslouží jako svítilna

Xiaomi Mi Band 6 dostává další skvělou funkci. Poslouží jako svítilna

Xiaomi Mi Band 6 je aktuálně poslední iterací velmi oblíbeného fitness náramku od čínského giganta. Za svou popularitu vděčí především kompaktním rozměrům, přesnému měření a také přijatelné ceně. Na rozdíl od jiných výrobců Xiaomi se zahájením prodeje svého náramku rozhodně nekončí s jeho podporou. Dobrým příkladem je nová funkce, kterou Mi Band 6 dostal tři měsíce od svého uvedení na český trh.

Xiaomi Mi Band 6 svitilna 01
Xiaomi Mi Band 6 dostal velmi užitečnou funkci

V rámci aktualizace s označením 1.0.4.38 přichází nejen podpora pro několik dalších jazyků, ale také praktická svítilna. Po jejím zapnutí se displej náramku rozsvítí na maximální jas v bílé barvě, což pomůže především v horších světelných podmínkách. Ačkoli se světlo z náramku nemůže svou intenzitou rovnat například LED blesku na zadní straně chytrého telefonu, na rozdíl od něj je vždy po ruce.

Aktualizace se již šíří mezi českými uživateli, takže ji majitelé náramku mohou očekávat nejpozději v následujících dnech. Pokud jste ještě aktualizaci pro Mi Band 6 nedostali, ověřte si, zda máte aplikaci Mi Fit ve verzi 5.3.0. Po aktualizaci naleznete v náramku novou položku Svítilna, která novou funkci aktivuje. V případě, že se položka v nabídce neobjeví rovnou, je nutné ji do menu náramku přidat ručně skrze aplikaci Mi Fit.

Hardwarové parametry Xiaomi Mi Band 6
Systém: vlastní systém
Rozměry: 47,4 x 18,6 x 12,7 mm, Hmotnost: 24,3 gramů
Čipset: nezjištěno
RAM: 2 MB, Interní paměť: 32 MB,
Displej: AMOLED, 1,56", 152 × 486 px
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: ne, NFC:
, GPS:
Baterie: 125 mAh Li-Pol, Bezdrátové nabíjení:

Xiaomi Mi Band 6 oproti svému předchůdci nabízí především větší 1,56″ AMOLED displej bez kapacitního tlačítka a měření okysličení krve. V kombinaci s voděodolností do 5 BAR, přesným měřením, baterií s kapacitou 125 mAh, jež zvládne udržet náramek v provozu až 2 týdny, a cenou 1 189 korun se jedná o jeden z nejlepších fitness náramků na trhu.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. Huawei Watch Fit v základu. :D

    • A co jako?

    • Kdyby radši vydali aktualizaci místo svítilny která vyplepší: GPS , a pády aplikace tak bych byl radši..

    • Jenže náramek nemá GPS, bere data z telefonu, takže chybu hledej ve svém zařízení.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).