Xiaomi Mi 11 se začal prodávat v Česku. Nejrychlejší dostanou Mi Watch zdarma

Xiaomi Mi 11

Xiaomi dnes začíná v Česku prodávat dlouho očekávanou vlajkovou loď Mi 11. Na úvod si výrobce připravil hned tři bonusy, které je možné při zakoupení telefonu získat. Tím bezesporu nejlákavějším je dárek v podobě hodinek Mi Watch v hodnotě více než tří tisíc korun.

Xiaomi Mi 11 je skvěle vybavený smartphone, který se povedl nejenom po designové stránce. Uvnitř tiká procesor Snapdragon 888, přední straně dominuje špičkový AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí a zadní stranu zdobí 108Mpx fotoaparát s optickou stabilizací a podporu 8K videí, který doplňuje ještě 13Mpx ultraširokoúhlý objektiv a 5Mpx makro kamera. Telefon též zaujme rychlým 55W drátovým a 50W bezdrátovým nabíjením, stereo reproduktory Harman Kardon a na závěr také speciálním typem chlazení pomocí technologie LiquidCool využívající výparníkovou komoru. Pochopitelně nechybí ani 5G, Wi-Fi 6, NFC či Bluetooth 5.1.

Pokud vás nový Xiaomi Mi 11 zaujal, určitě s nákupem příliš dlouho neotálejte. Společně se spuštěním prodejů si totiž Xiaomi přichystalo tři bonusy, přičemž ten nejlákavější v podobě chytrých hodinek zdarma platí jen necelý týden.

Při koupi Mi 11 získáte tři benefity:

  • Xiaomi Mi Watch zdarma (do 24. 3., pouze k variantě 8/256GB)
  • Možnost koupit novinku na splátky bez navýšení (do 31. 3.)
  • Bezplatnou výměnu displeje po dobu jednoho roku

Při koupi Xiaomi Mi 11 si můžete vybírat ze dvojice barev (Grey a Blue) a ze dvou kapacitních variant – 8/128 GB a 8/256 GB, přičemž zpočátku je dostupná především druhá zmíněná, na kterou se vztahuje dárek v podobě hodinek Mi Watch.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku