Domů » Bleskovky » Xiaomi Mi 11 dostává v Evropě MIUI 12.5. Zrychluje gesta a zvyšuje celkový výkon

Xiaomi Mi 11 dostává v Evropě MIUI 12.5. Zrychluje gesta a zvyšuje celkový výkon

Společnost Xiaomi začala vypouštět nejnovější verzi prostředí MIUI 12.5 na globální varianty smartphonu Mi 11. Nejnovější systém dostaly již v minulém měsíci majitelé čínských variant, nyní přichází na řadu zbytek světa. Update nese označení 12.5.1.0.RKBEUXM a vyžádá si stažení 650 MB dat.

MIUI 12.5: co je nového?

Xiaomi v poznámkách k aktualizaci uvádí několik novinek, z nichž nejdůležitější má být obecně zvýšená rychlost prostředí. Čínský výrobce slibuje v některých situacích až 20krát rychlejší vykreslovací sílu a také svižnější reakci displeje na dotyková gesta.

Spousta novinek přichází i do aplikace Poznámky, jejíž uživatelé se mohou například těšit na podporu složitých myšlenkových map, nové nástroje pro zaznamenání ručně kreslených poznámek, lepší typografii či na možnost snadného tvoření „výstřižků“ z běžného textu, URL nebo obrázků.

Nepřehlédněte: MIUI přichází. Nabízí menší náročnost na paměť a lepší spolupráci s počítači

 

Aktualizace je tradičně vypouštěna ve vlnách a kromě nové verze systému přináší i lehce starší bezpečnostní záplaty z dubna.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. A hlavně čtečka začala reagovat rychleji. Ale ještě to stále není ono.

  2. Dobrý den mě zajímá jediná věc jak je to s přehříváním protože byly obrovské problémy kdy po 10 minutach hraní se nedal ani držet v ruce a dokonce to odpalovalo i základní desky tak jak je to ted ?????

  3. Zpráva šest dní po konkurenci :) [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).