Domů » Bleskovky » Xiaomi láká na novinku z řady Mi Mix: přijde letos „čtyřka“ dříve?

Xiaomi láká na novinku z řady Mi Mix: přijde letos „čtyřka“ dříve?

Bezrámečkový smartphone Xiaomi Mi Mix působil v roce 2016 jako zjevení a pomohl nastartovat současný hon za minimálními rámečky. Od té doby již světlo světa spatřili další tři nástupci a ani letos pochopitelně nebude nová generace chybět.

Xiaomi telefony z této řady představuje většinou ve třetím čtvrtletí roku. Proto je překvapující, že se již nyní na čínské sociální síti Weibo objevil obrázek, který zcela zjevně láká na novou generaci. Teoreticky by však také mohlo jít o 5G variantu již existujícího Xiaomi Mi Mix 3 (recenze). Ta je totiž plánována už na květen.

Xiaomi Mi MIX 4 teaser

Tuto teorii však trochu rozbíjí samotná grafika. Na ní je totiž pouze originální Mi Mix, Mi Mix 2 a Mi Mix 3. „Mezigenerace“ Mi Mix 2S na obrázku chybí a tak by nebylo příliš logické, aby na bílé místo byla zařazena 5G varianta, která také bude pouze mezigenerační inovací.

Je tak relativně pravděpodobné, že se letos dočkáme Xiaomi Mi Mix 4 dříve, než tomu bylo u předchozích generací.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Carda
Anonym
Carda

Podívejte se na první mi mix a řekněte co se vám na tom nelíbí dnes by jen zmenšili bradu a všechno by bylo v pořádku ale ne vy jste chtěli nudle.

Tedy
Uživatel
Tedy

Tak oni prakticky okopírovali Sharpa Aquose ted se nerozpomenu na název.
A ano takhle by to bylo lepší, nicméně s 18:9 u honoru 10 lite co mám jako druhý nemám problém ale střídám to s menší xperií, jak co, na každém se něco dělá lépe.

_qam_
Uživatel
_qam_

Už první mix byl nudle

Tedy
Uživatel
Tedy

Tolik to nesleduji ale předpokoádám že 16:9 měl asi ne? Tenhle formát je poměrně v normě a když podíváš na fotku bylo to dobré ve srovnáním s tím co je dneska nebo s těmi nudlemi co chystá sony…připomíná to velký dálkový ovladač, ano na běžné nošení pro mě nepoužitelné ale jsou lidé kterým toto naopak vyhovuje a celou dobu čekali, své využití vždy najde.

_qam_
Uživatel
_qam_

První Mix byl první vlaštovkou protáhlých displejů. Měl tuším nějaký 17,5:9 poměr, úplné 18:9 to nebylo, ale 16:9 taky ne

Tedy
Uživatel
Tedy

Aha takže něco mezi nj

Carda
Anonym
Carda

Tak někdo kecal protože moc dobře vím že se to někde psalo i říkalo že to má 16:9 displej pochybuji že se mluvilo o jiném mobilu.

_qam_
Uživatel
_qam_

Ano, někdo ti kecal