Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Xiaomi láká na novinku z řady Mi Mix: přijde letos „čtyřka“ dříve?

Xiaomi láká na novinku z řady Mi Mix: přijde letos „čtyřka“ dříve?

Bezrámečkový smartphone Xiaomi Mi Mix působil v roce 2016 jako zjevení a pomohl nastartovat současný hon za minimálními rámečky. Od té doby již světlo světa spatřili další tři nástupci a ani letos pochopitelně nebude nová generace chybět.

Xiaomi telefony z této řady představuje většinou ve třetím čtvrtletí roku. Proto je překvapující, že se již nyní na čínské sociální síti Weibo objevil obrázek, který zcela zjevně láká na novou generaci. Teoreticky by však také mohlo jít o 5G variantu již existujícího Xiaomi Mi Mix 3 (recenze). Ta je totiž plánována už na květen.

Xiaomi Mi MIX 4 teaser

Tuto teorii však trochu rozbíjí samotná grafika. Na ní je totiž pouze originální Mi Mix, Mi Mix 2 a Mi Mix 3. „Mezigenerace“ Mi Mix 2S na obrázku chybí a tak by nebylo příliš logické, aby na bílé místo byla zařazena 5G varianta, která také bude pouze mezigenerační inovací.

Je tak relativně pravděpodobné, že se letos dočkáme Xiaomi Mi Mix 4 dříve, než tomu bylo u předchozích generací.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments