Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Xiaomi chystá nabušený fotomobil. Má nabídnout ještě lepší optiku než Mi Note 10

Xiaomi chystá nabušený fotomobil. Má nabídnout ještě lepší optiku než Mi Note 10

Nedávno představený telefon Xiaomi Mi Note 10 se pyšní nadupanou kamerou s rozlišením 108 Mpx. Čínský výrobce však rozhodně nepolevuje a podobně kvalitní fotoaparáty hodná nasazovat také do následujících modelů.

xiaomi mi note 10 pro
Xiaomi Mi Note 10 Pro

Před několika týdny se na internetu objevila spekulace, podle níž Xiaomi chystá novou vlajkovou loď s 120Mz displejem. Podle nejnovějších zvěstí je v přípravě také zařízení, které by mělo nabídnout ještě lepší fotoaparát než v případě zmíněného Mi Note 10. Informaci přinesl přední čínský zdroj Digital Chat Station, podle něhož čínský výrobce v těchto dnech dokončuje přípravy dosud neoznámeného telefonu se špičkovými parametry.

Mi Mix 4 nebo snad Mi 10?

Vynikat by měl hlavně ve fotografování. Podle zdroje Digital Chat Station by dokonce mohl překonat i model Mi Note 10, který si v hodnocení DxOMark vysloužil skvělých 121 bodů. Více informací však v současné době nemáme k dispozici. Nezbývá nám tedy než spekulovat, zda se z tajemného zařízení vyklube například Xiaomi Mi 10, pozapomenutý Mi Mix 4, či úplně jiný model.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments