Domů » Bleskovky » Xiaomi chystá Black Shark 2 Pro. Jaké přinese novinky?

Xiaomi chystá Black Shark 2 Pro. Jaké přinese novinky?

Zatím posledním herním smartphonem od Xiaomi je model Black Shark 2 z března letošního roku, který disponuje obrovským výkonem a spoustou vychytávek pro hráče. I přestože se jedná o poměrně mladý model, Xiaomi chystá jeho nástupce. Nebude se však jednat o klasického řadového pokračovatele, ale o model s názvem Black Shark 2 Pro.

rog phone 2

Xiaomi na premiéru tohoto telefonu láká na čínských sociálních sítích, odhalení proběhne 30. června v Pekingu. Největší novinkou tohoto zařízení má být upgrade čipsetu na nejnovější Snapdragon 855+, který oproti standardnímu Snapdragonu 855 přináší o 15 procent vyšší grafický výkon. Spekuluje se také o přítomnosti 5G modemu, zda se bude měnit i vzhled a další parametry, zatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).