Xiaomi 12 Ultra bude stylovka. Záda budou z kůže, skla či keramiky

xiaomi 12

Ačkoliv měl být podle některých spekulací nový model Xiaomi 12 Ultra představen ještě na konci loňského roku, zatím jsme se jej nedočkali. Postupně ale prosakují různé informace ohledně jeho výbavy i designu. Zajímavým prvkem by měl být kruhový modul fotoaparátu se snímačem Sony nebo nabíjení výkonem dokonce 120 W.Oppo Find X5 Pro 3 2Nepřehlédněte

Pětidenní proces: Oppo ukázalo, jak náročná je u telefonu výroba keramických zad

Nový čínský report nyní informuje o třech materiálových variantách. Ačkoliv předchůdce Xiaomi Mi 11 Ultra byl k dispozici pouze v keramickém provedení, u modelu Xiaomi 12 Ultra bude možné zvolit veganskou kůži, sklo nebo keramiku.

xiaomi 12 camera
Xiaomi 12 Ultra

Skleněná verze bude v nabídce v několika barevných variantách. Keramiku koupíte pouze v černé a bílé. Jak bude vypadat kožená verze zatím není zřejmé. Vzhledem k technologii výroby je zřejmé, že keramická verze bude nejdražší. Výměnou za příplatek ale dostanete mnohem odolnější tělo.

Xiaomi 12 Ultra by mělo nabídnout 6,8″ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, čipset Snapdragon 8 Gen 1 nebo stupeň krytí IP68.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku