XCPUScalar 2007 verze 3.01: Už zvládne i OMAPy

-Program XCPUScalar je velmi oblíbený nástroj pro změnu frekvence procesoru ve vašem PocketPC. Až doposud zvládal program pracovat s frekvencí pouze u Intel xScale procesorů. Nyní přichází na trh nová – trojková řada programu, která si poradí i s procesory TI OMAP. Konkrétně jsou podporovány procesory OMAP850 a OMAP1510, které najdeme ve většine PocketPC (HTC Wizard, HTC Prophet, Qtek S200…).

Demoverzi XCPUScalaru 2007 stahujte z naší Download sekce. Plnou verzi zakoupíte na serveru Handango za 20$.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. alternativ (neregistrovaný)

  Chtel bych se zeptat,jak je tato demoverze omezena, co tam neni oproti full verzi? A nefunguje to doufam na principu Omapclock,kdy se frekvence po zhruba 15-ti minutach vrati na defaultni hodnotu…

 2. Xtriny (neregistrovaný)

  S XCPUScalarem nemám zkušenosti, ale můžu ti vřele doporučit Battery Status (ke stažení v Download sekci). Je freeware a dokáže přetaktovat OMAP a v nastavení lze zaškrtnou, aby zvolená frekvence zůstala jak po Stanby režimu, tak po restartu

 3. alternativ (neregistrovaný)

  Dekuji za radu a odpoledne vyzkousim,co to s moji 8310 udela!

 4. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  S Qtekem 8310? Vubec nic, jelikoz tahle aplikace a i BatteryStatus jsou urceny pro PocketPC, ne pro Smartphone telefony. Pro SP platformu se hodi spise OmapClock (take ke stazeni v Download sekci)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *