Domů » Články » XCPUScalar 2007 verze 3.01: Už zvládne i OMAPy

XCPUScalar 2007 verze 3.01: Už zvládne i OMAPy

-Program XCPUScalar je velmi oblíbený nástroj pro změnu frekvence procesoru ve vašem PocketPC. Až doposud zvládal program pracovat s frekvencí pouze u Intel xScale procesorů. Nyní přichází na trh nová – trojková řada programu, která si poradí i s procesory TI OMAP. Konkrétně jsou podporovány procesory OMAP850 a OMAP1510, které najdeme ve většine PocketPC (HTC Wizard, HTC Prophet, Qtek S200…).

Demoverzi XCPUScalaru 2007 stahujte z naší Download sekce. Plnou verzi zakoupíte na serveru Handango za 20$.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Chtel bych se zeptat,jak je tato demoverze omezena, co tam neni oproti full verzi? A nefunguje to doufam na principu Omapclock,kdy se frekvence po zhruba 15-ti minutach vrati na defaultni hodnotu…

  2. S XCPUScalarem nemám zkušenosti, ale můžu ti vřele doporučit Battery Status (ke stažení v Download sekci). Je freeware a dokáže přetaktovat OMAP a v nastavení lze zaškrtnou, aby zvolená frekvence zůstala jak po Stanby režimu, tak po restartu

  3. Dekuji za radu a odpoledne vyzkousim,co to s moji 8310 udela!

  4. S Qtekem 8310? Vubec nic, jelikoz tahle aplikace a i BatteryStatus jsou urceny pro PocketPC, ne pro Smartphone telefony. Pro SP platformu se hodi spise OmapClock (take ke stazeni v Download sekci)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).