Domů » Bleskovky » Xbox bez optické mechaniky dorazí zanedlouho. Víme, jak se bude jmenovat

Xbox bez optické mechaniky dorazí zanedlouho. Víme, jak se bude jmenovat

Už zanedlouho bude představen nový Xbox, který bude postrádat optickou mechaniku a bude se spoléhat pouze na obsah stažený z Windows Store. Podle reportu serveru WindowsCentral se má jmenovat Xbox One S All-Digital Edition, jeho základ tak bude vycházet ze současného Xboxu One S.

Dá se předpokládat, že tento Xbox nabídne velkorysou velikost vnitřního úložiště, na které se budou stahovat veškeré hry. Druhou možností by mohlo být streamování her v rámci Projectu xCloud, ten ale ještě nebyl oficiálně spuštěn.

Xbox Fortnite Edition

K premiéře „nové“ konzole má dojít ještě v tomto měsíci, předobjednávky začnou v dubnu, dostupnost je prý stanovena na začátek května. Microsoft se také údajně chystá představit konzoli Fortnite Edition, u té však zatím nevíme, na jakém modelu Xboxu bude postavena. Tato edice nebude pouze bundle s herním balíčkem, ale má přijít ve vlastním designu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).