Domů » Bleskovky » WP Tango nakonec nezvýší limit spuštěných aplikací na 8

WP Tango nakonec nezvýší limit spuštěných aplikací na 8

V současné verzi Windows Phone se můžete při přidržení tlačítka Zpět přepínat mezi posledními pěti aplikacemi, které zůstaly „uspané“ na pozadí. Chystaná aktualizace Tango tento limit s největší pravděpodobností navýší na osm; svědčí o tom alespoň první neoficiální Tango ROM, které se objevily na Xda-developers. Není to sice žádná extrémně výrazná změna, ale i tak je zvýšení limitu o tři vítanou změnou. Vydání Tango aktualizace bychom se měli dočkat během následujících měsíců, v kuloárech se spekuluje o přelomu dubna a května, tak uvidíme, zda se tento termín potvrdí.

Aktualizováno 21. března: Nakonec je všechno jinak – limit počtu spuštěných aplikací se v Tangu zvyšovat nebude, šlo pouze o úpravu autora (HD2Owner) jedné z neoficiálních ROM pro HTC HD2. Děkujeme všem čtenářům, kteří nás na tuto skutečnost upozornili.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

 1. Oslík (neregistrovaný)

  Dnes je jich max. 5, takže je to +3. A to je hodně příjemné, tak v 25 % případů je 5 málo. 8 bude málo tak v 10 % případů.

 2. takze nie spustenych, ale uspanych resp. sa rozsiri zoznam poslednych spustenych

  • ..a neukončených, takže spuštšných. Návrat do aplikace je okamžitý a na místo, kdes ji opustil. V tom je to plus.

 3. Podla vsetkeho sa jedna o custom tweak autora ROM a nie „new feature“ v Tango, takze oficialne (aspon zatial) ostava limit na cisle 5.

 4. Moje milovana HD2ka…

 5. Mně by se spíše líbilo, kdyby šli uspané aplikace nějak rychle vypnout (například chytnout onu uspanou aplikaci a tažením nahoru jí zcela vypnout).

 6. petr (neregistrovaný)

  it’s legendary phone…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).