Sledujte nás na YouTube

WP Device Manager a TouchXperience v nových beta verzích

Julien Schapman uvolnil nové beta verze aplikací Windows Phone Device Manager (1.8.0.0 pro Windows) a prostředí TouchXperience (2.3.0.0 pro Windows Phone). WP Device Manager nabízí komplexní správu odemčeného telefonu z počítače – můžete instalovat aplikace, procházet soubory, vytvořit/obnovit image telefonu nebo si nechat zobrazit kompletní informace o zařízení.

-  

TouchXperience je uživatelské prostředí pro Windows Phone 7.5, které musíte mít v telefonu nainstalované, pokud chcete využívat WP Device Manager na PC. Kromě toho TouchXperience nabízí vlastního správce souborů, správce kontaktů & komunikačních modulů a další drobná vylepšení. Aktuální verze obou utilit můžete stahovat z fóra autora.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. pinhead (neregistrovaný)

    proč se ktomu nepřipojím ??? :-(

  2. adamis (neregistrovaný)

    Mě to běží sqěle. Jenom jeden problém: pošlu si nový zvuk pro SMS do telefonu – nahraje se a je v Dokumentech. Pak ho ale zaboha nemůžu zkopírovat do Windows. To je nějak blokované nebo co??

  3. bkf1 (neregistrovaný)

    TouchXperience je JEDINY zpusob, jak WP7 dostat mezi uzivatele (samozrejme jeste by to chtelo graficky “ukaznit” napr. ty ikonky ve stavovem radku jsou takove nedospele). Tohle je ten smer do hlavniho proudu! Skoda, ze to MS nevidi a porad si trva na svem… mno jo hrdost je hrdost, ale verim, ze spousta z nas vi, kde pak tohle konci…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *