TOPlist

wkTASK: Výborný Task manager pro Pocket PC zcela zdarma

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-WkTASK je nový freeware správce programu se spoustou nadstandardních funkcí, které ocení všichni majitelé kapesních počítačů. Aplikace umí v horní liště zobrazit ikonky aktuálně spuštěných programů, mezi kterými se lze jednoduše přepínat. Pokud na vybraném programu přidržíte stylus o něco déle, objeví se další nabídka, pomocí které můžete proces minimalizovat nebo ukončit.

Rovněž si můžete upravit akci pro tlačítko X v pravém horním rohu. Pro krátký stisk mu například můžete nastavit minimalizaci spuštěné aplikace, při delším přidržení její ukončení.

Součástí je dále Program Launcher, což je utilita, do které si můžete přidat několik zástupců oblíbených aplikací. Na některých Pocket PC je možné regulovat podsvícení displeje přímo z nabídky programu. WkTASK dále podporuje rotaci displeje, restart zařízení, odpojení od sítě a spousty dalších úkonů, díky kterým můžete zefektivnit práci s vaším Pocket PC.

-

Aplikace je dostupná v českém i slovenském jazyce a rozhodně stojí za vyzkoušení. Určena je pro všechna Pocket PC s Windows Mobile 2003/SE, 5.0 a 6. Stahovat ji můžete z naší Download sekce.

-
Tip: Stáhněte si pro WkTASK nové skiny pro tlačítka.

Další informace o programu naleznete na oficiálních stránkách a na následujícím videu.

Zdroj: SvetPDA.cz

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku