Domů » Články » wkTASK: Výborný Task manager pro Pocket PC zcela zdarma

wkTASK: Výborný Task manager pro Pocket PC zcela zdarma

-WkTASK je nový freeware správce programu se spoustou nadstandardních funkcí, které ocení všichni majitelé kapesních počítačů. Aplikace umí v horní liště zobrazit ikonky aktuálně spuštěných programů, mezi kterými se lze jednoduše přepínat. Pokud na vybraném programu přidržíte stylus o něco déle, objeví se další nabídka, pomocí které můžete proces minimalizovat nebo ukončit.

Rovněž si můžete upravit akci pro tlačítko X v pravém horním rohu. Pro krátký stisk mu například můžete nastavit minimalizaci spuštěné aplikace, při delším přidržení její ukončení.

Součástí je dále Program Launcher, což je utilita, do které si můžete přidat několik zástupců oblíbených aplikací. Na některých Pocket PC je možné regulovat podsvícení displeje přímo z nabídky programu. WkTASK dále podporuje rotaci displeje, restart zařízení, odpojení od sítě a spousty dalších úkonů, díky kterým můžete zefektivnit práci s vaším Pocket PC.

-

Aplikace je dostupná v českém i slovenském jazyce a rozhodně stojí za vyzkoušení. Určena je pro všechna Pocket PC s Windows Mobile 2003/SE, 5.0 a 6. Stahovat ji můžete z naší Download sekce.

-
Tip: Stáhněte si pro WkTASK nové skiny pro tlačítka.

Další informace o programu naleznete na oficiálních stránkách a na následujícím videu.

Videoukázka

Zdroj: SvetPDA.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

  1. IMHO poslední použitelná verze (pro kterou taky dělám češtinu ) je 1.0.5.1

  2. Super , ale podla mňa by sa to hodilo viac dolu, ako na klasickom PC

  3. 4SPIKEBOY: mužu ti poslat aplikaci, která dá taskbar dólů, ale WkTASK na ně nefunguje, musiš použit MagicButton, hold daň

  4. Tak tuhletu super vec pouzivam od posledni updtadu UNIho na novou WM 6.0 ROM .
    Je to perfektni spravce.

  5. me by jenom zajimalo jak dlouho to bude trvat nez konecne napadne nekoho vytvaret aplikace ktere lze pohodlne ovladat prstem…

  6. Velmi kvalitní program. Ještě by to chtělo Today plugin a SPB Pocket Plus jde do šrotu! Bezchybně funguje i na Universalovi s rozlišením 128dpi (něco mezi QVGA a VGA – některé systémové věci to nepřekousají).

  7. Zdravím Vás. Jsem z toho na prášky, ale mě to nejede. Mám HTC S710 VOX, instalace proběhne v pořádku, ale když to spustim, tak se nic nestane, maximálně se dole změní tlačítka na TODAY a NEXT a to je celé. Zkoušel jsem několik verzí a pořád nic. Jsem lama, dělám něco špatně? Nemohu tam dostat žádný task manager. Bud to píše, že to není pro toto zařízení, a nebo to takhle nechodí. Poradíte prosím. Klidně na mail [odkaz] Moc dík!

  8. Rotace displeje je až od 2003SE, na starší slouží Nyditot Virtual Display apod.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).