Domů » Bleskovky » Withings Steel HR Sport: první hodinky v éře po Nokii nabízí téměř měsíční výdrž

Withings Steel HR Sport: první hodinky v éře po Nokii nabízí téměř měsíční výdrž

Příběh značky Withings je poměrně jednoduchý. Tohoto francouzského výrobce „polochytrých“ hodinek a další elektroniky hlídající uživatelovo zdraví koupila v roce 2016 finská Nokia a chvíli lepila na produkty Withings vlastní značku, letos však zjistila, že tento nákup nepřinesl kýžené ovoce, a tak se firma vrátila zpět do rukou svých původních majitelů. Prvním produktem novodobé éry „po Nokii“ se stávají hodinky Withings Steel HR Sport.

Kruh se uzavírá: Nokia prodá svoji zdravotní divizi zpět původnímu majiteli

Klasické hodinky s chytrými funkcemi

Po vzoru minulých produktů firmy se opět jedná o klasicky vypadající hodiny s mechanickými ručičkami, pod kterými se nacházejí dvě komplikace. První je menší analogový ciferník, který ukazuje procento plnění denního cíle, druhý je pak malý OLED displej zobrazující další údaje, např. spálené kroky, ušlou vzdálenost nebo srdeční tep. Hodinky také umí upozorňovat na notifikace ze spárovaného telefonu (včetně vibrací), umí sledovat spánek a budit ve správnou chvíli, a co potěší nejvíc – nabídnou voděodolnost pro běžné plavání a vydrží nabité 25 dní při běžném používání. Při nevyužívání „chytrých“ funkcí výdrž znatelně naroste.

Hodinky Withings Steel HR Sport budou nabízené ve dvou barevných variantách s černým a bílým ciferníkem, další rozdíly způsobí vybraný náramek. Hodinky jsou zatím dostupné na Amazonu a stojí 200 dolarů, což je v přepočtu asi 4 400 korun bez DPH.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments