Windows Phone verze modelu HTC One se má začít prodávat už 21. srpna

Dva dny zpátky jsme přinesli informaci o tom, že HTC chystá obdobu modelu One postavenou na operačním systému Windows Phone 8.1. Nyní prosáklo na povrch také datum, kdy se novinka poprvé objeví na pultech obchodů Microsoft Store. Konkrétně jde o 21. srpen, tedy dřívější termín, než se původně očekávalo. Cena bez úvazku bude ve Spojených státech 610 USD (12 500 Kč), na našem trhu bychom tak očekávali cenu přibližně okolo 16 000 Kč.

Potvrdily se také spekulace o tom, že pro chystanou novinku bude k dispozici obdobné pouzdro, jako HTC Dot View Case pro stávající model One s Androidem. Spolu s updatem GDR1 pro Windows Phone 8.1 bude také umožněno, aby zobrazoval podobné informace, tedy především čas, počasí a notifikace. Nakolik výše uvedená tvrzení nejsou pravdivá na 100 %, dají se označit za důvěryhodná. Kdy se zařízení dostane na český trh si v tuto chvíli netroufáme odhadovat.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku