Domů » Bleskovky » Windows Phone 8 s novou podobou hlavní obrazovky

Windows Phone 8 s novou podobou hlavní obrazovky

Microsoft dnes na vývojářské konferenci v San Franciscu představil novou verzi operačního systému Windows Phone 8 „Apollo“, která je plná novinek a vylepšení, na které všichni netrpělivě čekali. Zatím to vypadá, že Microsoft má našlápnuto správným směrem – inovací je opravdu spousta a systém konečně začíná dospívat. Třikrát hurá. V následujících článcích si na SmartManii předostavíme klíčové novinky a začneme novou podobou nabídky Start, která bude lépe přizpůsobitelná.

  

Live Tile panely na hlavní obrazovce bude možné lépe přizpůsobovat – k dispozici budou malé, střední a „dvojité“ dlaždice. Zmizela také linka na pravém boku, ve které byla ikonka pro přepnutí do nabídky se všemi programy, takže máte na hlavní obrazovce o něco více prostoru a subjektivně na mě tohle nové uspořádání působí o poznání příjemněji.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
28 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments