Wily Weed: Dokážete zlikvidovat všechen plevel v nové logické hře od českých autorů?

Kolikrát v životě se vám už nedopatřením povedlo zaplavit celý svět vlastnoručně vyšlechtěným plevelem? Pravděpodobně zatím ani jednou, ale v nové logické hře s názvem Wily Weed od českého herního studia Mad Dream Factory si můžete vyzkoušet, jak se s následky „plevelokalipsy“ vypořádat.

Hra je založená na prostorových hádankách, podobně jako třeba Rubikova kostka. Pomocí klikání na ta správná místa  se snažíte odstranit všechen plevel z herního pole. Zní to poměrně jednoduše, ale už po pár úrovních se začnete rozčilovat nad posledním párem plevelu, kterého se ne a ne zbavit. Celkem jsou zatím ve hře 4 herní lokace, přičemž každý obsahuje 24 unikátních levelů, takže dohromady dostáváme téměř stovku úrovní. Každá z herních lokací má svou specifickou květinu která má trochu jiné chování než květiny původní, čímž se poměrně výrazně mění hratelnost a tak vás titul nezačne jen tak nudit.

 

Speciálně pro české hráče si autoři v souvislosti s vydáním titulu přichystali akci – pokud vás Wily Weed zaujme a budete chtít vývojáře podpořit, budete si moci v prvních dnech po vydání všechny dodatečné levely dokoupit jen za 20 Kč. Aktuálně je hra dostupná pro Android a Windows Phone.

Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *