WhatsApp ještě vylepšuje reagování smajlíky na zprávy! Teď už můžete použít jakoukoliv emotikonu

whatsapp tipy triky pexels

Zkraje května aplikace WhatsApp přinesla vytouženou funkci reakcí na zprávy pomocí emotikon. Šesti známými smajlíky jste mohli vyjádřit souhlas, pobavení, nebo třeba překvapení z přijaté zprávy. Nyní dává chatovací platforma svým uživatelům další důvod k radosti, neb reakce postupně rozšíří na všechny dostupné emoji – podobně jako to již dávno nabízí kupříkladu Facebook Messenger.

WhatsApp tuto novinku oznámil na svém oficiálním twitterovém účtu: „Reagujte jakýmkoliv emotikonem. Vyjádřete své já.“ Podle vyjádření si o větší možnosti reagovat lidé říkali již dlouho – prakticky od chvíle, kdy bylo dostupných prvních šest emo-reakcí.

Aktualizace s novou funkcí by měla být dostupná okamžitě na Androidu i iOS. Jak už to ale u podobných updatů bývá, přichází ve vlnách. Na váš smartphone, ale také do webového rozhraní, by vylepšení mělo dorazit v rámci dnů až týdnů.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku