Week View 2.0: Funkcemi nabitý kalendář pro WP v nové verzi

Na Marketplace se objevila zbrusu nová verze oblíbeného kalendáře Week View 2.0, jejíž hlavní novinkou je možnost editace, mazání a vytváření nových poznámek přímo v aplikaci. Autor na to jde lišáckým způsobem, protože Microsoft vývojářům nedovoluje zapisovat do kalendáře skrze vlastní aplikace. Week View s veškerými daty pracuje skrze webové rozhraní, což je sice pomalejší, ale funguje to a Week View je tak vůbec prvním kalendářem pro Windows Phone, který (kromě toho standardního) tuhle možnost nabízí.

  
Week View 2.0 přichází s celou řadou vylepšení

Důležité události z kalendáře si můžete připnout jako samostatný Live Tile na hlavní obrazovku, nově zde přibyla možnost zobrazení lokace skrze Bing Mapy. Aplikace je kompletně v češtině a plná verze vás přijde na 32 Kč. Vyzkoušet si ale můžete i zkušební trial verzi. Pokud máte k Week View nějaké připomínky, mrkněte se do diskuze v našem fóru, kde najdete postřehy od dalších uživatelů.

-

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku