Week View 2.0: Funkcemi nabitý kalendář pro WP v nové verzi

Na Marketplace se objevila zbrusu nová verze oblíbeného kalendáře Week View 2.0, jejíž hlavní novinkou je možnost editace, mazání a vytváření nových poznámek přímo v aplikaci. Autor na to jde lišáckým způsobem, protože Microsoft vývojářům nedovoluje zapisovat do kalendáře skrze vlastní aplikace. Week View s veškerými daty pracuje skrze webové rozhraní, což je sice pomalejší, ale funguje to a Week View je tak vůbec prvním kalendářem pro Windows Phone, který (kromě toho standardního) tuhle možnost nabízí.

  
Week View 2.0 přichází s celou řadou vylepšení

Důležité události z kalendáře si můžete připnout jako samostatný Live Tile na hlavní obrazovku, nově zde přibyla možnost zobrazení lokace skrze Bing Mapy. Aplikace je kompletně v češtině a plná verze vás přijde na 32 Kč. Vyzkoušet si ale můžete i zkušební trial verzi. Pokud máte k Week View nějaké připomínky, mrkněte se do diskuze v našem fóru, kde najdete postřehy od dalších uživatelů.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

8 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  Je to supr! Jen podotýkám, že po aktualizaci nefungovala aktualizace live tile a nešel zapnout background agent. Řešení je jednoduché, stačí apku odinstalovat a nainstalovat znovu „načisto“

  Konečně se to dá používat místo klasického kalendáře.

 2. Alamaster (neregistrovaný)

  Jen poznámka – Mě marketplace ukazuje, že to stojí 32Kč ;)

 3. JaroB (neregistrovaný)

  Dokáže vyhľadávať udalosti tento kalendár a volať priamo z udalosti?

  DIK

 4. Balrog (neregistrovaný)

  Tak staženo a koupeno,používám místo klasického kalendáře a naprostá spokojenost.Jen kdyby se zobrazovali i ty soukromé události :-)

 5. mimonaut (neregistrovaný)

  jarob: hledat umí spolehlivě, dokonce i ve sdilenem kalendari. volat nevim, nevim jak by melo.. vyzkousej.

  balrog: idealni to neni, ale daj se privaty vypnout, aby v kalendari neprekazely a nepouzivat pri zadani. beztak muj kalendar je vzdycky privatni (+ mam jeden sdileny)

 6. mimonaut (neregistrovaný)

  balrog: jako soukrome se myslim ukazuji akce z FB

 7. Balrog (neregistrovaný)

  Díky,už jsem je také vypnul.JJ taky jsem se koukal na vestavěný kalendář a na Week view a jsou tam ty s facebooku (akce a narozeniny)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *