Domů » Bleskovky » Webový Marketplace už je dostupný i na Slovensku

Webový Marketplace už je dostupný i na Slovensku

Microsoft nedávno zrušil možnost nakupovat mobilní aplikace z desktopového programu Zune s tím, že se chce více soustředit na Marketplace na webu a přímo v telefonech. V této souvislosti včera na svém oficiálním Windows Phone blogu oznámil, že byl webový obchod s aplikacemi zpřístupněn pro dalších 22 nových zemí, mezi kterými nechybí ani dlouho opomíjené Slovensko.

Samotný Marketplace je sice stále zobrazován v anglickém jazyce, nicméně ceny jsou uvedeny správně v eurech a podle reakci v našem diskuzním fóru vše funguje, jak má. Naleznete jej na této adrese.

Kromě Slovenska se webového obchodu dočkaly ještě Bulharsko, Kostarika, Chorvatsko, Estonsko, Island, Lotyšsko, Litva, Rumunsko, Slovinsko, Turecko, Ukrajina, Venezuela, Spojené Arabské Emiráty, Bahrajn, Irák, Saudská Arábie, Katar, Kazachstán, Izrael, Thajsko a Vietnam.

Zdroj: Windows Phone Blog 

Miroslav Havlíček

5 komentářů

 1. len som ešte zvedavý, koľko rokov budeme čakať na xbox live :D

 2. R1S0 (neregistrovaný)

  OMFG tak to bol aky problem spustit to skor,ked je to v ENG…?

  • Dano (neregistrovaný)

   Suhlasim,aj mna to prekvapilo.Myslel som ze sa pracuje na preklade…Toto mohlo byt aj hned.

   Alebo to mame brat ako malu sluzbu Microsoftu na zlepsovanie nasej anglictiny?Mam pocit ze stale je lepsie pouzit CZ konto…

 3. Roman (neregistrovaný)

  Bez Xbox Live nema pre mna stale slovensky market zmysel. Niesu tam skoro ziadne hry. Lebo vsetky poriadne su xlive.

 4. Zásadný problém je, že Marketplace, ani na webe ani v telefóne nefunguje so všetkými Live Id. Konkrétne nefunguje so staršími, moje ma 4 roky a nič. Slovenský Microsoft o tom vie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).