Sledujte nás na YouTube

watchOS 5.1 už vám z hodinek cihličku neudělá. Apple vydal aktualizaci aktualizace

V minulém týdnu Apple vydal systém watchOS 5.1, vzápětí jej ale musel stáhnout, neboť u některých uživatelů došlo po aktualizaci ke kompletnímu zamrznutí hodinek. Apple tak v noci na dnešek přišel s opravou.

Nová verze watchOS 5.1.1 řeší problém se zamrzáním, a do toho odstraňuje další chyby týkající se funkcí vysílačka, detekce pádu a zobrazování získaných ocenění v aplikaci Aktivita. Funkce EKG stále ještě aktivována nebyla, a to ani v zemích, kde je podporována, patrně se dočkáme až ve watchOS 5.2.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Včerejší 5.1.1 má cca 38MB (pro AW4) a instalace byla superrychlá a bezproblémová, koneckonců stejně jako 5.1 minulý týden, která mi naštěstí nezpůsobila žádný problém.

  2. zkill (neregistrovaný)

    Cítím něco shnilého v systému jak realizují aktualizace. To že nemají implementovaný systém pro fail-safe aktualizace je až trestuhodné. Přitom mají tam tak výkonný hardware, že realizace něčeho takového není technický problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *