Vyzkoušejte si Windows 11. Postačí vám webový prohlížeč

Try Windows 11

Vydání nového operačního systému od giganta z Redmondu se kvapem blíží, což pochopitelně vzbuzuje velké ohlasy. Ať už vás zvedly ze židle nepochopitelně přísné hardwarové požadavky či vás nadchl inovovaný vzhled, určitě máte na nové Windows 11 nějaký názor. Pro jeho potvrzení či vyvrácení je nejlepší osobní zkušenost, ale pouštět se do instalace testovacího sestavení se každému nechce.

Přesně pro méně zkušené nadšence je k dispozici online simulátor Windows 11, ve kterém si nejnovější operační systém od Microsoftu můžete nanečisto vyzkoušet přímo v prohlížeči. V rámci tohoto simulátoru můžete prozkoumat nabídku Start, vyhledávání, widgety, Windows Store nebo různé aplikace, jako například kalendář či zápisník.

Windows 11 si můžete vyzkoušet přímo v prohlížeči

Simulátor Windows 11 je pochopitelně jen ochutnávkou toho, jak bude příští systém od Microsoftu vypadat a fungovat. K online simulátoru Windows 11 s názvem Win 11 in React se můžete připojit jak z počítače, tak z chytrého telefonu. Celé testování si můžete užít, jak dlouho chcete, a je pochopitelně zadarmo.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku