Sledujte nás na YouTube

Vyzkoušejte neoficiálního Google+ klienta pro Windows Phone

Před několika dny se na Marketplace objevila nová freeware aplikace, která usnadní přístup k vašemu profilu na službě Google+. Nejedná se o oficiálního klienta, ale pouze fanouškovskou aplikaci, která ve velké míře využívá klasické mobilní verze Google+.  Skrze kontextovou nabídku se snadno dostanete na stránky s přehledem notifikací a formulář pro přidání nového příspěvku. Oproti mobilní verzi Google+ vlastně nic nového nenabízí, ale pro někoho může být výhodou, že se na svůj profil dostane přímo skrze aplikaci. Pokud se vám program z Marketplace nechce stahovat, můžete si připnout odkaz na mobilní verzi Google+ přímo z Internet Exploreru (tuto možnost najdete v kontextové nabídce).

-

Zdroj: WP7Connect

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. lofwyr (neregistrovaný)

    Úžasná aplikace. Nechá mě 3x odtípnout smluvní podmínky a pak naskočí Error.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *