Vyzkoušejte aplikaci Novinky.cz pro Windows Phone

Před několika dny vydala společnost Seznam svou druhou aplikaci pro Windows Phone. Po povedené aplikaci Mapy.cz se na Marketplace objevila aplikace Novinky.cz. Rozhraní samotné aplikace je velmi jednoduché a pohodlné. Po spuštění aplikace se zobrazí poslední článek, nad nímž se nachází ilustrační obrázek. Kliknutí na ikonu v levém rohu obrázku získáte komentář k fotografii. Článek samotný je poté zakončen vybraným komentářem uživatele. Komentáře však z telefonu nemůžete ani zadávat, ani procházet.

  

Posunem doprava (tj. tažením prstem doleva) se dostanete na následující článek, posunem na opačnou stranu se vyvolá seznam článků v rámci kategorie, kde můžete rychle zvolit požadovaný článek. Pro přepínání mezi kategoriemi můžete využít aplikační lištu ve spodní části aplikace. Jelikož se jedná o aplikaci zpravodajského portálu Novinky.cz (online deník Právo), tak mezi kategoriemi chybí sport. Snad tedy Seznam tento nedostatek napraví a vydá samostatnou aplikaci i pro specializovaný web Sport.cz.

-

Aplikace je k dispozici i pro platformy Android a iOS (iPhone a iPad). Celkový počet stažení na těchto platformách již překročil 80 000 a uživatelé si zobrazili přes 30 000 000 článků. Verzi pro Windows Phone můžete stahovat zde.

Autor článku
Tomáš Kápl
Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku