Výsledky ankety Android Roku: Která zařízení obsadila první příčky?

Ve středu skončilo hlasování v anketě AndroidRoku.cz a již zná i své vítěze. Právě hlasování běžných uživatelů dává anketě potřebnou prestiž. Výsledky hlasování jsou tak skutečným a reálným otiskem popularity vítězných přístrojů. Výrobci a distributoři smartphonů a tabletů díky této akci získávají důležité informace o tom, jak si na veřejnosti v oblibě stojí zrovna ten jejich produkt. Díky výsledkům této ankety mohou lépe cílit propagaci oceněných výrobků. Známka Android roku 2012 slouží také novým i potencionálním zákazníků při rozhodování, jaký přístroj si pořídit.  V letošním, již druhém ročníku hlasovalo více než 12 000 čtenářů.

Anketu přináší portál SvetAndroida.cz ve spolupráci se slovenským portálem MojAndroid.sk, generálním partnerem projektu je Vodafone Czech Republic a.s., partnery projektu jsou společnosti Acer, Asus, Prestigio, Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., TCCM Česká republika. Hlavní mediálním partnerem ankety je největší internetový srovnávač Heureka.cz. Mediálními partnery ankety jsou servery SmartMania.cz, AndroidForum.cz, Chip, Level, Počítač pro každého.

Kdo tedy v letošním roce vyhrál?

Android inovace

Nejlepší výrobky, které v letošním roce oslovily zákazníky a čtenáře Světa Androida novátorským a inovativním přístupem.
1. Asus PadFone, počet hlasů: 4313
2. Android mini PC, počet hlasů: 2167
3. Samsung Galaxy Beam, počet hlasů: 1431

Kompatní android

Telefony vhodné pro začátečníky již tradičně patří k oblíbeným modelům. Jsou levnější, ale mnohdy zastanou pořádný kus práce.
1. HTC One V, počet hlasů: 1764
2. Sony Xperia Go, počet hlasů: 1613
3. Huawei Ascend G300, počet hlasů: 1570

Android smartphone

Říkáme o nich, že je to zlatá střední třída. Jsou výkonné, designově na úrovni a nabízí vše, co byste od svého Androidu mohli potřebovat.
1. GALAXY S III mini, počet hlasů: 3506
2. Sony Xperia P, počet hlasů: 1634
3. HTC One S, počet hlasů: 1266

Android tablet

Tablety jsou letošním hitem. Počítač na cesty, na hry i práci se stává plnohodnotným pomocníkem a Android tablety patří k těm nejlepším.
1. Nexus 7, počet hlasů: 3779
2. Samsung Galaxy Note 10.1, počet hlasů: 2193
3. Samsung Galaxy Tab 2 10.1, počet hlasů: 1686

Android TOP smartphone

Jsou TOP, jsou nejlepší a nejvýkonnější. Jsou to prostě TOP smartphony!
1. Samsung Galaxy S III, počet hlasů: 5822
2. GALAXY Note II, počet hlasů: 2387
3. HTC One X+, počet hlasů: 980

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku