Sledujte nás na YouTube

Vyšla homebrew aplikace pro tvorbu vlastních Live Tile

Live Tile neboli „živé panely“, jsou nezbytnou součástí operačního systému Windows Phone a je skrze ně možné zobrazovat užitečné informace z Hubů a aplikací. Na Xda-developers vzniká nová homebrew utilita pro odemčené telefony, se kterou je možné vytvářet vlastní Live Tile panely. Kompletní postup a dokumentaci najdete v tomto vlákně, názornou ukázku pak v přiloženém videu. Pokud se vám podaří vytvořit nějaký zajímavý Live Tile, nezapomeňte se s ním pochlubit v našem fóru.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. mimonaut (neregistrovaný)

    jo te pěkné, jen doufejme, že se v tom MS zhlédne a třeba se inspiruje.. Protože jinak je to jen pěkná hračka pro kutily, když se to nedá použít pro standartní aplikace, které budou dostupné přes marketplace..

  2. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

    Myslíte, že by tím šel upravit (opravit) tile pro kalendář, aby zobrazoval více než jen jednu událost?

  3. Radek33 (neregistrovaný)

    Nedočetl jsem se co přesně to umí. Vytváří pouze nějaké dlaždice a nebo i umí k těm dlaždicím připojit nějakou funkci?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *