Domů » Bleskovky » Vyšla druhá betaverze Androidu 7.1.2: přináší novinku pro Nexus 6P

Vyšla druhá betaverze Androidu 7.1.2: přináší novinku pro Nexus 6P

Android 7.0 Nougat je roztříštěn do několika verzí, což nevěstí nic dobrého – telefony, které již Nougat dostaly, se pravděpodobně jeho nejnovější podoby nedočkají. Google aktuálně testuje verzi 7.1.2, jejíž první beta přišla letos v lednu, druhá vychází právě teď.

androidnougat

Okruh podporovaných zařízení zahrnuje smartphony Google Pixel, Pixel XL, Nexus 6P, Nexus 5X a Nexus Player. Zatím jedinou známou novinkou je podpora gest na čtečce otisků prstů u Nexusu 6P, je ji však nutné aktivovat v nastavení. Android 7.1.2 nebude obsahovat velké množství viditelných změn, spíše se soustředí na údržbu systému pod kapotou. Výše uvedené telefony by měly novou verzi oficiálně získat 3. dubna.

Připravte své Nexusy a Pixely: Android 7.1.2 zná své datum vydání

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).