Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Připravte své Nexusy a Pixely: Android 7.1.2 zná své datum vydání

Připravte své Nexusy a Pixely: Android 7.1.2 zná své datum vydání

Android 7.x Nougat se zatím na trhu příliš neuchytil, aktuálně běží na 2,8 procentech zařízení, přičemž velkou část z nich pohání starší verze 7.0 a pouze zlomek smartphonů má pod svým palcem Nougat ve verzi 7.1. Aby toho nebylo málo, Google poslední verzi ještě povýšil na 7.1.1 a aktuálně v programu Android beta testuje ještě novější verzi 7.1.2. O ní se dlouho neobjevily žádné informace, nyní se však vyrojilo rovnou datum ostrého vydání.

androidpit-android-n-nougat-2480

Android 7.1.2 by měl na vybrané Nexusy a Pixely dorazit 3. dubna. Příliš viditelných novinek nepřinese, Google sám toto sestavení označuje za údržbové. Vybrané telefony s tímto systémem dostanou možnost využívání gest na čtečce otisků prstů, smartphony Pixel budou mít po updatu u vybraných operátorů otevřenou podporu funkce VoLTE. Bohužel tato setinková aktualizace zřejmě nepřiměje výrobce smartphonů aktualizovat své starší modely, a tak dojde k dalšímu fragmentaci už tak roztříštěného zeleného robota.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel