Domů » Bleskovky » Výkonný Oppo Find 5 se do Evropy zatím nechystá

Výkonný Oppo Find 5 se do Evropy zatím nechystá

Když Oppo konečně oficiálně představilo svůj nový top model Find 5, čekalo na nás malé překvapení. Čínská společnost totiž rozhodla, že svůj 5palcový smartphone bude prodávat do USA přímo skrz svůj e-shop. Hned se nám tak do hlav vloudila myšlenka, jestli nebude možnost získat tuto nadupanou „káru“ i v Evropě.

Find 5 by se tak stal vůbec prvním high-end smartphonem, který by se dostal (myslíme tím oficiální cestou) do celosvětového prodeje. Skutečnost však asi bude jiná. Dle všeho to nevypadá, že by se chystala společnost Oppo i na starý kontinent.

Holandský zdroj mluví o tom, že přední představitelé nemají v blízké budoucnosti v plánu nástup do Evropy. Zástupce čínské společnosti sice hned toto jednostranné stanovisko o nenasazení Find 5 vyvrátil, každopádně neřekl ani, že bude nějaká šance získat v Evropě vlajkovou loď společnosti Oppo.

Oppo Find 5 se svou neuvěřitelnou výbavou tak zatím drží se svými čínskými bratry a hned tak se k němu u nás oficiální cestou nedostaneme. Uvidíme tedy, zda se pozice ohledně této „bestie“ s full HD displejem, čtyřjádrovým Sndapdragonem, 13Mpx fotoaparátem a baterií o kapacitě 2500 mAh nakonec nezmění. 

Zdroj

Miroslav Václavík

2 komentářů

  1. luko87 (neregistrovaný)

    Nič iné ani človek nečaká ako že sa to sem nedostane.

  2. Pamatuju si ještĕ dobu, když se říkávalo že japonská elektronika je nejlepší ! Časem ale japonce začali předhánĕt korejci (Samsung, LG) no a dnes nastala doba kdy toto odvětví začínají přebírat číňani ! Poslední dobou se mi jejich elektronika alespoň tedy co se mobilů týče moc líbí (nesmí se samozřejmě jednat o ty jejich rádoby kopie Apple atd. ) ale pokavať jde o mobili pod vlastní značkou tak to je fajn a je opravdu škoda že se sem nedostane více jejich značek než jen Huawei a ZTE !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).