Domů » Bleskovky » Vyhrál Oscara, poté začal kritizovat Apple za špatnou klávesnici

Vyhrál Oscara, poté začal kritizovat Apple za špatnou klávesnici

Režisér mnoha úspěšných filmů a čerstvý výherce Oscara za nejlepší scénář, Taika Waititi, se po slavnostním ceremoniálu otevřeně pustil do Applu. Novozélandský režisér byl totiž novináři dotázán, na co by si měli scénáristé stěžovat u producentů a jaké problémy s nimi řešit. Taika vzápětí odpověděl: ”Apple by měl spravit ty svoje klávesnice. Už na nich nejde psát, zhoršily se. Kvůli nim mám chuť se vrátit k PC.” Kritizoval zejména malý zdvih kláves a svůj názor podpořil tvrzením, že má kvůli špatnému rozložení klávesnice dokonce problémy s rameny.

V relativně krátké odpovědi však Taika nestihl zmínit, o jaký konkrétní model počítačů od Applu se jednalo. Jablečná společnost z Kalifornie totiž nedávno upustila od předchozího typu klávesnic a do nejnovějšího MacBook Pro 16″ už nasadila osvědčený styl kláves. U tohoto modelu je již zdvih kláves větší a bude se na ní psát výrazně pohodlněji. Je ale možné, že se Taika skutečně obrátí Applu zády a podívá se, co nabízí konkurence s Windows.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

2 komentářů

  1. Tyk si blbínek vylil srdíčko, htcjirka si u toho vymastil a život jde dál :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).