Domů » Články » Vyhrajte Huawei P40 Pro, sluchátka FreeBuds 3i a další příslušenství

Vyhrajte Huawei P40 Pro, sluchátka FreeBuds 3i a další příslušenství

SMARTmania.cz v polovině června oslavila 15. narozeniny. Při této příležitosti jsme se společně s vybranými partnery rozhodli uspořádat velkou narozeninovou soutěž, ve které budete mít během několika následujících měsíců možnost soutěžit o atraktivní ceny v celkové hodnotě 350 000 Kč.

smartmania 15 let

Lákavé ceny od Huawei

Nyní běží třetí soutěžní kolo se společností Huawei, která do soutěže věnovala skutečně lákavé ceny. Vyhrát budete moci vlajkový model Huawei P40 Pro, 2x sluchátka Huawei FreeBuds 3i, bezdrátovou nabíječku Huawei SuperCharge s podporou bezdrátového dobíjení či fitness náramek Huawei Band 4 Pro.

HUAWEI P40 Pro - Dive into an adventure with Reuben Krabbe

Co musíte udělat, abyste jednu z výher získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a doufat, že se štěstí usměje právě na vás. Z došlých správných odpovědí vylosujeme pět výherců, kteří si rozdělí tyto ceny:

  1. cena – smartphone Huawei P40 Pro v černé barvě
  2. cena – sluchátka Huawei FreeBuds 3i
  3. cena – sluchátka Huawei FreeBuds 3i
  4. cena – fitness náramek Huawei Band 4 Pro
  5. cena – nabíječka Huawei SuperCharge Wireless Charger Stand

Zvyšte svou šanci na výhru!

Sledujte SMARTmanii na sociálních sítích a zvyšte svou šanci na výhru. Pokud nás už sledujete, nebo začnete sledovat na Instagramu či Facebooku, napište do soutěžního formuláře vaše jméno na dané sociální síti. Za každou sociální síť, kterou ve formuláři vyplníte, budete opakovaně zařazeni do slosování. Pokud tedy vyplníte váš Facebook i Instagram, získáte tím celkem tři soutěžní sloty namísto jednoho.

Huawei freebuds 3i

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodím rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 1. července 2020, 12:00 hodin do 7. července 2020, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 1. července 2020.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerováno pět výherců – první získá smartphone Huawei P40 Pro (256GB, černá barva), druhý a třetí sluchátka Huawei FreeBuds 3i, čtvrtý fitness náramek Huawei Band 4 Pro, pátý nabíječku Huawei SuperCharge Wireless Charger Stand.

6. Všichni výherci budou Pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru P. Novák (příklad) bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu smartmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 13 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zvýšit, pokud začnete sledovat profil smartmania.cz na Instagramu, případně SMARTmania.cz na Facebooku. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu a Facebooku, abychom mohli ověřit, zda uvedené profily skutečně sledujete. Za každou vyplněnou sociální síť získáte jeden soutěžní slot. Maximálně tedy můžete získat dva soutěžní sloty navíc k jednomu standardnímu.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail) budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady, a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 5 dnů od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže, či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Aktualizováno 10. července: Soutěž byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili v tomto článku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.