Vyhlášení soutěže: Xiaomi 11T a sluchátka BeoPlay E8 3.0 vyhrávají…

800 600 Xiaomi 11T grey

Na začátku minulého týdne jsme spustili zcela nový design webu SMARTmania.cz a při této příležitosti jsme si pro vás s vybranými partnery připravili týden plný soutěží. Každý den jste se mohli (a u probíhajících soutěží stále ještě můžete) zapojit a vyhrát atraktivní ceny. V tomto článku vám prozradíme, kdo vyhrál smartphone Xiaomi 11T, které do soutěže věnovalo české zastoupení značky, a také vyhlásíme výherce bezdrátových sluchátek Bang & Olufsen BeoPlay E8 3.0, které do soutěže věnovala společnost Mobil Pohotovost.

Soutěž o Xiaomi 11T byla vůbec nejúspěšnější, co se týče počtu soutěžících. Těch se celkem zúčastnilo 2678, z nichž generátor vybral jednoho výherce. Nebudeme vás dlouho napínat, zde je jeho jméno:

  • Xiaomi 11T v barvě Meteorite Gray (6 GB RAM/128 GB paměti) vyhrává Tomáš Bouška (@tomas_bouska)

Soutěže o bezdrátová sluchátka BeoPlay E8 3.0 v černé barvě se zúčastnilo celkem 987 soutěžících, ze kterých generátor jako výherce označil:

beoplay E8 press

Oběma výhercům gratulujeme – během dnešního dne je budeme kontaktovat na poskytnutých e-mailových adresách za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

Na našem webu stále probíhají další soutěže – své štěstí můžete zkusit v té o čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro (končí zítra o půlnoci) a také v naší letošní poslední soutěži o smartphone Moto 20 edge, která končí 23. prosince.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku