Domů » Bleskovky » Vyhlášení soutěže: smartphone Honor 6A získává…

Vyhlášení soutěže: smartphone Honor 6A získává…

Od 25. září jste na SMARTmanii mohli soutěžit o smartphone Honor 6A (recenze). Abyste telefon získali, bylo nutné správně odpovědět na soutěžní otázky a mít také trochu štěstí – vaše správná odpověď musela dorazit 999. v pořadí.

A na koho se tedy štěstí usmálo tentokrát? Honor 6A pošleme Michalu Havlíčkovi. Výherce jsme dnes kontaktovali na uvedeném soutěžním e-mailu pro získání adresy pro zaslání výhry.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. Výherci gratuluji a všem ostatním přeji hezkou zábavu s otravnými marketingovými hovory:-) Pokaždé, když jsem se v minulosti zůčastnil podobné soutěže, tak jsem zaznamenal zvýšený počet otravných telefonátů:-)

    • Tak toho se u soutěží na SMARTmanii opravdu bát nemusíte. Telefonní čísla od účastníků v soutěži ani nevyžadujeme, pouze e-mail (pro případný kontakt za účelem získání adresy pro zaslání výhry). Soutěže s partnery děláme pro čtenáře, ne kvůli obchodu s daty :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).