Vybíráme pro čtenáře: Pět kvalitních freeware her pro Windows Phone

V dnešním článku nového seriálu se zaměříme na pět kvalitních freeware her pro platformu Windows Phone, které si můžete zahrát bez nutnosti útraty jediné koruny.

Platforma Windows Phone již dlouhou dobu nabízí dostatečné množství kvalitních aplikací a her a konečně se vymanila z dalšího problému, který ji podkopával nohy. Store nabízí v současné době mnoho zajímavých herních titulů a v tomto seriálu se zaměříme na kvalitní freeware hry, které by vás rozhodně neměly minout.

Drift Mania Championship 2 Lite

Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 215 MB

 

Hra Drift Mania Championship 2 Lite přináší závody v driftování. Hra vyniká návykovou hratelností a kvalitní grafikou. Je jen na vás, zda začnete driftovou kariéru, nebo budete soutěžit v turnaji „Drift Battle“. Můžete také jen hrát proti kamarádovi pomocí multiplayeru.

-

Ragdoll Run

Platforma: Windows Phone 8, Windows Phone 7.5
Velikost: 24 MB

Dawnbreak Studios představuje zajímavý kousek v podobě hry Ragdoll Run. V této skvělé plošinovce máte za úkol dostat se do co největší vzdálenosti. Tato zábavná hra potěší jak děti, tak i dospělé.

-

Aces Of The Luftwaffe

Platforma: Windows Phone 8
Velikost: 23 MB

 

V této akční hře, kterou má na svědomí vydavatelství Handy Games, se musíte vydat s letadlem do centra válečného dění a likvidovat nepřátelská letadla, tanky a dostat se tak k hlavnímu nepříteli – šéfovi Luftwaffe. Hra má velmi snadné a návykové ovládání, zajímavý hudební podklad a navíc neobsahuje žádné reklamní bannery.

-

Dark Lands

Platforma: Windows Phone 8, Windows Phone 7.5
Velikost: 15 MB

Dark Lands je relativně nová akční/fantasy hra s hororovými prvky, která překvapuje svoji perfektní hratelností a především tím, že je zdarma (pouze po omezenou dobu). V roli bojovníka máte za úkol porazit své protivníky a vyhnout se různým nástrahám. Přestože má hra poměrně malou velikost, tak si s ní užijete spoustu zábavy (ale i trápení).

-

Flowerz

Platforma: Windows Phone 8, Windows Phone 7.5
Velikost: 2 MB

 

Jako poslední si představíme (dnes již legendární) logickou hru Flowerz, která by ale ve vaší sbírce rozhodně chybět neměla. Tato jednoduchá logická hra vyniká především svoji návykovostí. Hra trénuje vaše přemýšlení a za vyzkoušení rozhodně stojí.

-

Autor článku
František Šafr
image/svg+xml
+

Kapitoly článku