Domů » Bleskovky » Všechny smartphony Google Pixel dostávají režim Night Sight. Radikálně zlepšuje noční fotky

Všechny smartphony Google Pixel dostávají režim Night Sight. Radikálně zlepšuje noční fotky

Smartphony Google Pixel 3 a 3 XL dostaly do vínku pouze jednočočkový hlavní fotoaparát, díky softwaru, umělé inteligenci a strojovému učení ale za konkurencí nijak nezaostávají. Povedené jsou zejména snímky za špatného osvětlení, a to díky funkci Night Sight.

Tip: recenzi smartphonu Google Pixel 3 si můžete přečíst zde


Night Sight je inteligentní režim, který se do nočních snímků snaží dostat co nejvíce světla, a to všemi možnými prostředky – využívá delší závěrky, pohybů fotografovaných objektů a shromažďování informací z více po sobě pořízených snímků. Poté využije multifaktorových výpočtů, na jejichž konci pak uživatel dostane prosvětlený snímek s minimem šumu. O jak dramatické zlepšení se jedná, se můžete přesvědčit ve srovnávací galerii na TheVerge.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Pixel 3 a 3 XL: Google představil výkladní skříně nového Androidu

Pozitivní je, že funkce Night Sight není výsadou pouze nejnovějších Pixelů, ale díky aktualizaci fotoaplikace ji v těchto dnech dostávají i modely první a druhé generace.

Hardwarové parametry Google Pixel 3 XL
Systém: Android 9.0
Rozměry: 158 x x 76,7 x 7,9 mm, Hmotnost: 184 gramů
Procesor: Qualcomm Snapdragon 845, octa-core, 4x 2,5 GHz + 4x 1,6 GHz
RAM: 4 GB, Interní paměť: 64/128 GB, Pam. karta:
Displej: OLED, 6,3", Quad HD+, 1440 × 2960 px
Fotoaparát: 12,2 Mpx, f/1.8, Přední kamera: 8 + 8 Mpx, klasická (75°) a širokoúhlá (97°) f/1.8 + f/2.2, Full HD video
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz), NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 3430 mAh Li-Ion, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *