Domů » Bleskovky » Vodafone zdarma převede kontakty do chytrých telefonů

Vodafone zdarma převede kontakty do chytrých telefonů

Zatímco před rokem byl podíl prodaných chytrých telefonů u Vodafonu 50 procent, nyní převyšuje 80 procent. Pro dvě třetiny zákazníků je však při přechodu na nový telefon nejdůležitější zachovat všechny kontakty z původního přístroje. Vodafone proto rozšiřuje řady svých vyškolených specialistů, Vodafone expertů, kteří prostřednictvím zařízení RED box zdarma převedou zákazníkům kontakty a další obsah ze starého telefonu do nového. Vodafone experti jsou zákazníkům k dispozici na všech prodejnách v České republice. 

 

 „Vycházíme vstříc i zákazníkům konkurence. Pokud přijdou na naši prodejnu, Vodafone experti jim poskytnou kompletní podporu stejně jako zákazníkům Vodafonu,“ říká Pavel Kuhn, Senior manažer marketingu.

Vodafone experti pomohou zákazníkům také s výběrem vhodného telefonu, nastavením všech jeho funkcí a nainstalováním vhodných aplikací. V prodejnách jsou také připraveny datové koutky, kde si zákazníci mohou pohodlně vyzkoušet mobilní připojení k internetu od Vodafonu a experti jim pak pomohou vybrat vhodný datový tarif. Vodafone experti budou zákazníkům k dispozici také nonstop na telefonu.

Vodafone experti přicházejí 1

Na adrese www.vodafone.cz/experti zákazníci od zítřka najdou veškeré potřebné informace o nastavení telefonu a nových datových službách a mohou si zde také sjednat schůzku s Vodafone expertem ve svém městě. Vodafone experty podpoří také kampaň, která startuje 16. dubna.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

  1. To udělám zdarma i sám :D

  2. Šikovná služba. Spousta lidí si s tím u nového telefonu neví rady a ostatní nic takového nenabízí.

  3. to S.H.I.T: Ale potrebné to je len pre dump phones. Smartphone WP/Android/iOS má každý svoju cloud službu a dáta sa prenesú automaticky.

  4. Šikovná holčina. Na které pobočce?

  5. JANAC_MAREK: kolik beznych lidi ten cloud pouziva? Myslim si, ze dobra sluzba a urcite si nejaky lidi najde..

  6. JANAC_MAREK má naprostou pravdu, jen bych to neviděl tak černě. Pro lidi je obrovský problém dostat kontakty z dumbphonu na smartphone. Když jsem sám zkoušel ve WP7 importovat kamarádce s hloupým Sony Ericssonem kontakty ze SIM, tak to načetlo jenom rozsypanou rejži, takže to není nic, co by šlo jedním kliknutím. Nemyslím si, že by to byla nějaká výjímka, takových lidí, pro které to není piece of cake, se najde určitě hafo.

  7. Tak to vemu stary mrtvy SE a jestli to dokazou,bude zajimavy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).