Vodafone umožní zákazníkům ještě větší kontrolu nad jejich účty

Od dnešního dne najdou zákazníci Vodafonu v aplikaci Můj Vodafone nově informaci o aktuálním čerpání hlasových a SMS balíčků. Kromě toho budou moci také od konce tohoto týdne začít spravovat kompletně svůj účet na telefonu prostřednictvím Mobilní samoobsluhy, která má nový design a je uzpůsobena chytrým telefonům. 

Na základě zpětné vazby od zákazníků přibyl v aplikaci Můj Vodafone přehled o aktuálním čerpání hlasových a SMS balíčků. Zákazníci tak uvidí, kolik minut a SMS již v daném měsíci ze svého tarifu nebo balíčku vyčerpali a kolik volných jednotek jim ještě zbývá. Nově také trvale přihlášený uživatel uvidí v aplikaci informace o svém účtu i v případě výpadku Samoobsluhy. Zobrazovat se budou poslední známá data. 

  

Mobilní samoobsluha (ms.vodafone.cz) prošla kompletní úpravou a v současné době je její vzhled téměř shodný s aplikací Můj Vodafone. Zákazníci, jejichž chytrý telefon nepodporuje tuto aplikaci (například chytré telefony s operačním systémem Windows Phone), tak mohou na svém telefonu ke správě účtu pohodlně využívat Mobilní samoobsluhu. Majitelé iOS zařízení mohou aplikaci stahovat z App Store. Pro uživatele zařízení s Androidem máme odkaz na Google Play. Do budoucna bude Můj Vodafone k dispozici i pro telefony s operačním systémem Windows Phone a také ve verzi optimalizované pro tablety. 

Aplikace Můj Vodafone nyní obsahuje

  • Aktuální přehled čerpání hlasových a SMS balíčků
  • Chytrý přehled
  • Informace o čerpání dat v rámci datového balíčku
  • Poslední vyúčtování či informaci o výši kreditu 
  • Možnost dokoupení dodatečného FUP limit 

Hlavní výhody nové Mobilní samoobsluhy 

  • Téměř shodný vzhled s aplikací Můj Vodafone
  • Lepší vizualizace a přehlednost zobrazených informací
  • Nabízí komplexnější služby, např. kompletní správu datových služeb či nastavení SMS balíčků
Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku