Domů » Bleskovky » Vodafone umožní zákazníkům ještě větší kontrolu nad jejich účty

Vodafone umožní zákazníkům ještě větší kontrolu nad jejich účty

Od dnešního dne najdou zákazníci Vodafonu v aplikaci Můj Vodafone nově informaci o aktuálním čerpání hlasových a SMS balíčků. Kromě toho budou moci také od konce tohoto týdne začít spravovat kompletně svůj účet na telefonu prostřednictvím Mobilní samoobsluhy, která má nový design a je uzpůsobena chytrým telefonům. 

Na základě zpětné vazby od zákazníků přibyl v aplikaci Můj Vodafone přehled o aktuálním čerpání hlasových a SMS balíčků. Zákazníci tak uvidí, kolik minut a SMS již v daném měsíci ze svého tarifu nebo balíčku vyčerpali a kolik volných jednotek jim ještě zbývá. Nově také trvale přihlášený uživatel uvidí v aplikaci informace o svém účtu i v případě výpadku Samoobsluhy. Zobrazovat se budou poslední známá data. 

  

Mobilní samoobsluha (ms.vodafone.cz) prošla kompletní úpravou a v současné době je její vzhled téměř shodný s aplikací Můj Vodafone. Zákazníci, jejichž chytrý telefon nepodporuje tuto aplikaci (například chytré telefony s operačním systémem Windows Phone), tak mohou na svém telefonu ke správě účtu pohodlně využívat Mobilní samoobsluhu. Majitelé iOS zařízení mohou aplikaci stahovat z App Store. Pro uživatele zařízení s Androidem máme odkaz na Google Play. Do budoucna bude Můj Vodafone k dispozici i pro telefony s operačním systémem Windows Phone a také ve verzi optimalizované pro tablety. 

Aplikace Můj Vodafone nyní obsahuje

 • Aktuální přehled čerpání hlasových a SMS balíčků
 • Chytrý přehled
 • Informace o čerpání dat v rámci datového balíčku
 • Poslední vyúčtování či informaci o výši kreditu 
 • Možnost dokoupení dodatečného FUP limit 

Hlavní výhody nové Mobilní samoobsluhy 

 • Téměř shodný vzhled s aplikací Můj Vodafone
 • Lepší vizualizace a přehlednost zobrazených informací
 • Nabízí komplexnější služby, např. kompletní správu datových služeb či nastavení SMS balíčků

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. Jarda (neregistrovaný)

  Aktualizace na Android mně hned po přihlášení vždy spadne.

  Nexus S, Android 4

 2. wojtishek (neregistrovaný)

  „Pro uživatele iOS zařízení s Androidem máme odkaz na Google Play“

  zajimavy „preklep“ :)

 3. Doufám, že s tímhle přijde i O2. Na webu to mají zpracované pěkně, ale v telefonu by se mi to líbilo víc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).