Domů » Články » Vodafone Smart ultra 7: Skvěle vybavený smartphone za necelých pět tisíc

Vodafone Smart ultra 7: Skvěle vybavený smartphone za necelých pět tisíc

Vodafone Smart ultra 7 bude chtít navázat na úspěchy loňského bestselleru (recenze), který nabízel jeden z nejlepších poměrů ceny & výkonua zatím to vypadá, že se mu to povede. Ve výbavě i tentokrát najdeme 5,5″ IPS panel s Full HD rozlišením, který doplní osmijádrový procesor od MediaTeku (MT6755M) a 2 GB RAM.

U modelů Vodafone Smart jsme zvyklí na čistý Android a ani v tomto případě tomu nebude jinak – do prodeje se telefon dostane s verzí 6.0.1. Kapacita interního úložiště je 16 GB a další prostor bude možné získat díky slotu na microSD kartu (max. 32 GB). Hlavní fotoaparát disponuje rozlišením 13 Mpx a autofocusem, přední selfie kamerka nabídne 5 megapixelů. Příjemné je, že přisvětlovací diodu najdeme u obou fotoaparátů.

Výbavu uzavírá kompletní podpora LTE sítí, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2,4 GHz + 5 GHz 802.11n), Bluetooth 4.1, GPS & NFC. Kapacita baterie je 2960 mAh, podpora rychlého nabíjení ale chybí.

V případě, že si na novinku od Vodafonu brousíte zuby, zakroužkujte si v kalendáři příští měsíc, kdy se telefon objeví v nabídce operátora za příjemných 4 977 Kč včetně DPH. Kromě toho operátor představil skvěle vybavený model Smart platinum 7 s Quad HD displejem a cenou pod 10 000 Kč – ten jsme vám představili v tomto článku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments