Vodafone představil nový superlevný tarif. Nabízí 3 GB dat i neomezené SMSky

Vodafone Student With Laptop

Vodafone přichází na sklonku léta s novinkou, kterou reaguje na návrat studentů do školních lavic a univerzitních poslucháren. Jde o tarif v rámci kampaně #jetovtobě, kterou se Vodafone snaží podpořit studenty a celkově mladé lidi. Nabídka je tak zaměřena přímo na ně, jak ostatně říká jednoduchá synopse „základní studentský tarif se vším, co je potřeba“, a je dostupná již ode dnešního dne.hoffman vodafone nabidka telefon notebook 2022Nepřehlédněte

Vodafone vás chce ve svém ekosystému. Na kombinovanou nabídku dá slevu až 800 korun

K mání je za 299 korun měsíčně a nabídne 3 GB dat, neomezené SMS a 250 minut volání do všech sítí. Součást pochopitelně tvoří i evropský roaming. Pokud dojde k přečerpání balíčku pro volání do všech sítí, vyjde vás každá započatá minuta hovoru na 3,49 Kč.

vodafone jetovtobe tarif 3gb
Takto vypadá nový tarif Vodafone #jetovtobe 3 GB

Kromě toho nabízí operátor pro studenty od 6 do 26 let i další dva tarify. První obsahuje 15 GB mobilních dat a neomezené volání i SMSkami na území ČR i EU za 499 Kč měsíčně. Ty nejnáročnější studenty potěší tarif #jetovtobě Neomezený, který kromě neomezeného volání a SMS čítá také neomezená mobilní data se zastropovanou rychlostí 10 Mb/s. Vyjde na 599 Kč měsíčně.

student vodafone mladi srpen 2022

A nyní to nejdůležitější. Podmínkou pro pořízení #jetovtobě je platný studentský průkaz ISIC. Ten si může pořídit každý, kdo chodí do školy a ještě neoslavil 27. narozeniny.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku