Vodafone má nové tarify: Zavádí účtování po vteřinách

Vodafone má nové Férové tarify s vteřinovou tarifikací, neomezenými SMS zprávami a možností využít volné minuty pro mezinárodní hovory. Opravdu se ale vyplatí?

Vodafone přichází s významnými změnami ve svých tarifech. Jako první a jediný mobilní operátor v zemi zavádí ve svých nových Férových tarifech účtování hovorů po vteřinách pro firemní i nefiremní zákazníky. Díky tomu jim budou účtovány domácí i mezinárodní hovory podle jejich skutečné délky. Součástí všech nových tarifů budou také neomezené SMS. Vodafone dále zákazníkům přináší možnost využít všechny minuty v tarifech pro mezinárodní hovory do 29 zemí včetně většiny evropských států, ale také například do USA, Číny nebo Vietnamu. Férové tarify si budou moci firemní i nefiremní, noví i stávající zákazníci Vodafonu aktivovat od 27. srpna.

Hlavní tarify

 Hlavní výhody Férových tarifů

  • Účtování domácích i mezinárodních hovorů po vteřinách
  • Neomezené SMS ve všech balíčcích
  • Všechny volné jednotky z tarifů lze využít na volání do zahraničí
  • Balíčky pro firemní zákazníky zahrnují neomezené volání v rámci firmy
  • Jasná a přehledná tarifní struktura

Ruku v ruce se změnami v účtování přichází i nový tarifní systém, který se snaží pomocí tří hlavních balíčků služeb pokrýt potřeby většiny zákazníků. Pokud by ani jeden z těchto tarifů nebyl podle vašeho gusta, máte na výběr z dalších tří dodatečných balíčků, případně si mohou firemní i nefiremní zákazníci stále sestavit sadu služeb přesně na míru.

Doplňkové tarify

Hovory budou účtovány po vteřinách i po provolání volných jednotek. Cena minuty hovoru nad rámec volných jednotek v balíčku po tuzemsku bude 4,99 Kč a do 29 níže zmíněných zemí 11,40 Kč. Nové Férové tarify budou nadále dostupné zákazníkům s úvazkem i bez něj. Aby mohl Vodafone nabízet více zvýhodněné telefony než dosud, zavádí úvazky na 24 měsíců pro zákazníky, kteří si pořídí dotovaný telefon. V září si například budete moci pořídit Huawei Ascend G300 za 377 Kč s minimálním měsíčním plněním 777 Kč a úvazkem na 24 měsíců, HTC One V za 1 777 Kč s minimálním měsíčním plněním 1 177 Kč a úvazkem na 24 měsíců nebo iPhone 4S za 7 777 Kč s minimálním měsíčním plněním 2 177 Kč a úvazkem na 24 měsíců.

Zajímavou novinkou je možnost využít volné jednotky volání nejen v rámci České republiky, ale i při volání do 29 zemí v zahraničí.

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku