Domů » Články » Vito GoodWin: Správce programů ve stylu iPhone

Vito GoodWin: Správce programů ve stylu iPhone

-Aplikací napodobujících ovládání Apple iPhonu existuje pro Windows Mobile celá řada. Některé jsou volně šiřitelné, za jiné s propracovanějšími funkcemi je většinou nutné zaplatit. Nový program GoodWin od společnosti Vito sice patří do druhé kategorie, nicméně nabízí poměrně zajímavý způsob spouštění programů a rychlý přístup k zástupcům.

GoodWin po spuštění zobrazí skrolovací obrazovku se zástupci z nabídky programy a položkami z Nastavení. V horní části pak nechybí čtveřice rychlých zástupců nebo lišta s aktuálně spuštěnými programy. Po celé obrazovce s ikonami se můžete jednoduše posouvat pouhým tahem prstu po displeji, stylus můžete klidně nechat odpočívat ve zdířce telefonu. Aplikace dále umí zobrazit nové SMS, e-maily, zmeškané hovory nebo aktuální čas. Třešničkou na závěr je pak „slide to unlock“ posuvník, pomocí kterého vaše Pocket PC odemknete stejně jako na iPhonu.

- -

Výrobce nabízí demoverzi k vyzkoušení, stahovat ji můžete z naší Download sekce. GoodWin je optimalizovaný pro všechna Pocket PC s Windows Mobile 2003/SE/5.0 a 6, nicméně na WM2003 výrobce nezaručuje 100% funkčnost programu. Pokud se vám GoodWin líbí, můžete si jej za 20USD zakoupit v plné verzi.

Další informace najdete na webu iWindowsMobile.com.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments