Domů » Bleskovky » Víte, kolik by stál nákup všech položek na Steamu? Výsledná cena vás překvapí

Víte, kolik by stál nákup všech položek na Steamu? Výsledná cena vás překvapí

Jsou mezi námi hráči, kteří utrácejí „majlant“ za nové hry na Steamu, aby byla jejich knihovna co největší. Napadlo vás ale, kolik byste museli dát za úplně vše, co tato platforma nabízí (včetně DLC, soundtracků, artbooků apod.)? Překvapivě to není tolik, jak by se mohlo zdát – „jen“ něco přes půl milionu dolarů (v přepočtu přes 11 milionů korun).

Steam log

Přesněji to bylo – ke dni 13. září a se všemi aktuálními slevami – 521 910 dolarů (zhruba 11,8 milionu Kč). Pokud bychom slevy nebrali v úvahu, celková suma by činila 537 192 dolarů (přibližně 12,1 milionu korun). To není zase tak hrozné, že? Navíc, pokud si počkáte na velké výprodejové akce jako Steam Summer Sale, můžete ušetřit opravdu hodně peněz (během poslední takové akce se cena celé knihovny snížila z 518 tisíc na 333 tisíc dolarů, tj. v přepočtu o více než 4 miliony korun).

Steam cely katalog cena

Samozřejmě nepředpokládáme, že by se někdo z vás chystal vykupovat celý Steam, zajímalo by nás ale, jak je vaše steamová knihovna velká. Máte v ní za ta léta jednotky, desítky či snad stovky titulů?

Martin Duchoslav

18 komentářů

 1. Čekal bych daleko vyšší částku.

 2. Rozhodně jsem čekal větší částku, co se týče moji knihovny tak je momentálně v řádu stovek

 3. Mám úplně všechny hry co na steamu jsou, říká se tomu tak zvaně cracknutý Steam a máte úplně vše zdarma.. kdo by dával miliony -_-

 4. EUcreepemineCZ

  Mám cca přes 400 her, některé z free giveawayů, některé koupené, některé free. Celkem ale mám přes 500, Steam nepočítá hry, které byly stažené z store 😀 a těch mám nějak moc 😀 ale všechny byly z free giveawayů 😀

 5. Zadejte si vase steam id na tyhle stranky, a budete videt jakou ma vase knihovna cenu. Jak pri plne cene tak pri nejvyssich slevach. Aby to ale fungovalo musite si nastavit profil na Public/Verejny. Zmena se projevi po par minutach.
  [odkaz]
  Zaroven zde muzete zjistit i dalsi uzitecne no-liferske statistiky :)

 6. Já mám na steamu přes 680 her

 7. Mam na steamu 650+- her🤣🤦

 8. Asi 1500 položek , ale kromě pravidelného Humble Bundle nakupuji už minimálně a jen to co mne zajímá .

 9. FaithCzech™

  3786 her není to nejlevnější koníček ale i přesto lepší než chlastat a kouřit
  nick FaithCzech™

 10. Aktuálně 218 titulů na účtě.
  … Pořád málo 🤣

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).