Domů » Bleskovky » Víme první: LG V10 brzy dostane update na Android Nougat

Víme první: LG V10 brzy dostane update na Android Nougat

Touto zprávou rozhodně potěšíme všechny majitele smartphonu LG V10 (recenze). Podle našich informací by tento model, který se na trhu objevil v únoru loňského roku, měl za dva týdny obdržet aktualizaci na Android 7.0 Nougat.

LG V10 brzy dostane update na Android N

Aktualizace se nedočká jen samotný operační systém, ale i uživatelské prostředí. Na začátku června tedy očekávejte notifikaci o dostupnosti nového OTA updatu :-)

LG V10: Recenze

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

  1. A pak 3Q by měl vyjít i pro G4

  2. Si děláte srandu?? To jako vážně?? 3/4 roku po vydání androidu N? Co v tom LG dělají? To tam mají na vývoj jednu opici?

  3. Dúfam, že o pár mesiacov ju dostane aj G4 ako sľúbili.

  4. no zaplaťbůh že se k tomu vůbec LG odhodlalo když původně nemělo bejt vůbec nic…ostuda je že změnili názor až po protestech majitelů..pokud se prostředí přiblíží v20 aspoň ve využití druhého displeje tak budu jen rád

  5. A vyřeší se tím bootloop?

    • Bootloop je HW problém, takže jsem celkem skeptickej, že by update na novější verzi řešil zrovna tenhle problém.

  6. Hm a on bude listopad a pořád hov… nic, víte velké prd.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).