Domů » Bleskovky » Víme, kdy dorazí čipset Apple M2. Jako první jej dostane MacBook Air

Víme, kdy dorazí čipset Apple M2. Jako první jej dostane MacBook Air

Když Apple představil svůj čipset M1 postavený na architektuře ARM, způsobil tím malé zemětřesení. Ačkoli se rozhodně nedá říci, že by mu po tři čtvrtě roku od jeho představení docházel dech, technologický svět už netrpělivě vyhlíží nástupce. Tím by měl být čipset Apple M2, o kterém se spekuluje už nějaký ten pátek.

m2 feature
Kdy se dočkáme čipsetu Apple M2?

S novými informacemi přišel leaker Dylandkt na svém twitterovém účtu. Podle něj můžeme očekávat čipset M2 společně s novým, barevnějším MacBookem Air v první polovině roku 2022. Společně s touto informací zmínil Dylandkt také střípek ohledně dříve spekulovaného čipsetu M1X. Ten si Apple údajně schovává pro svá zařízení s přídomkem Pro.

Spekulace, které poskytl Dylandkt, nejsou ničím novým. Pouze potvrzují dřívější informace od Jona Prossera, který se o barevnějším MacBooku Air s procesorem M2 již zmiňoval.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

  1. M1 nedochází dech on ho v nějakém segmentu nikdy neměl. M1 by a je prostě entry segment a teď přichází na řadu i ti kteří neřeší okolik déle jim to vydrží na baterku . Spíš je zajima xx vlaken SMP , víc velkych kalibrovatelnych monitorů běžících aspoň 60Hz…

    Pokud ve zdrojovem kodu byl údajně objeven nový ještě nevydaný Mac PRO s Intelem…..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).