TOPlist

Video: Vybalení komunikátoru HTC Touch Diamond2 a prohlídka TouchFLO 3D

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Dnes mi k podrobnému testu dorazil finální kousek komunikátoru HTC Touch Diamond2. V tomto článku naleznete několikaminutové video, ve kterém je zachyceno vybalení přístroje z krabice, první pohled na příslušenství a v poslední část je pak věnována novému TouchFLO 3D prostředí. Diamonda2 jsme vám již dříve podrobně představili v tomto článku s prvními dojmy, to samé platí také o TouchFLO 3D prostředí 3. generace, nicméně video mnohdy dokáže prozradit mnohem více, než několik obsáhlých odstavců, což je důvod, proč jsem se tuto ukázku rozhodl natočit.

Ke konci příštího týdne se dočkáte velké recenze, a pokud vás už nyní napadají nějaké otázky, na které byste v textu rádi nalezli odpověď, můžete je psát do komentářů nebo přímo do speciálního vlákna v našem fóru. Další postřehy budu průběžně publikovat na twitteru.

Vybalení HTC Touch Diamond2 a první pohled na TouchFLO 3D

V klipu si můžete všimnout delšího startu zařízení, to je způsobeno tím, že zařízení připravuje veškerá data pro první spuštění. Při běžném používání trvá start systému okolo 40 vteřin (bez TouchFLO 3D pluginu). Po hardwarovém restartu je v zařízení volných okolo 265 MB vnitřní paměti. Paměť RAM ukazovala při aktivním TouchFLO 3D pluginu volných zhruba 94 MB, bez TouchFLO 3D dokonce 110 MB.

- -
Pohled na přední stranu; detail ovládacích tlačítek

- -
Detail horní strany; Diamond2 v mé ruce

- -
Zadní strana je lesklá a dokonale si pamatuje otisky prstů, bohužel

Několik fotografií z 5 MPx fotoaparátu (zmenšeno na 1283×768px), další snímky budou postupně doplňovány do Galerie.

- - -

- - -

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku