Video s létající Teslou je hitem internetu. Policie na řidiče vypsala odměnu

Výrobce elektromobilů Tesla o sobě dává velmi často vědět, ať už prostřednictvím svého excentrického šéfa Elona Muska, nebo díky chytrému marketingu, jako je například vyslání Tesly Roadster do vesmíru. V tomto případě se mu o nechtěnou popularitu postaral řidič černé Tesly Model S (rok 2018) z Los Angeles. Ten podle místní policie v neděli 20. března deset minut po půlnoci prováděl nebezpečné kousky na ulicích Baxter Street a Alvarado Street, při kterých mj. narazil do několika odpadkových košů a také dvou zaparkovaných automobilů.

Největší kaskadérský kousek uvedeného výtržníka nahrál na server YouTube jistý Alex Choi, který byl společně s dalšími lidmi na místě. Na záznamu je vidět doslova letící elektromobil Tesla, jak uskutečňuje několikametrový skok v kopcovité části silnice, aby poté narazil do několika zaparkovaných aut.

Reward $1,000 for Misdemeanor Hit-and-Run Baxter St and Alvarado St in Echo Park

Ačkoli se video začalo na internetu virálně šířit, ne všichni jsou z něj nadšení. Losangeleská policie vypsala za jakoukoli informaci vedoucí k dopadení řidiče, kterého se ze záznamu nepodařilo identifikovat, odměnu ve výši 1 tisíce dolarů (cca 22 tisíc korun). K vyplacení odměny ale pravděpodobně nedojde – k řádění se už stihl přiznat tiktoker s přezdívkou dominykas. V tuto chvíli nicméně není jisté, zda za tímto kouskem skutečně stál on.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku