Sledujte nás na YouTube

Video: Prohlédněte si rozebranou Lumii 900

Na serveru TechRepublic.com si vzali na paškál novou Nokii Lumia 900, kterou rozebrali do posledního šroubku. Díky tomu si můžete detailně prohlédnout jednotlivé díly – od displeje až po procesor. Rozebrání telefonu také dementovalo starší spekulaci, že Lumia 900 obsahuje NFC čip; v útrobách zařízení se opravdu žádný nenachází. Autoři na webu zveřejnili i kompletní seznam dílů, ze kterých je Lumia 900 sestavena. Více už v přiloženém videu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *