Domů » Bleskovky » Video: Galaxy S5 vypadl v 300metrové výšce z letadla a přežil

Video: Galaxy S5 vypadl v 300metrové výšce z letadla a přežil

Když byl v roce 2014 představen Samsung Galaxy S5, stal se terčem posměchu za plastová záda se vzorem, připomínajícím náplast. Telefon nicméně vynikal zvýšenou odolností vůči vniknutí vody a prachu, a kromě toho jej obepínal kovový rámeček zajišťující celkovou mechanickou pevnost. Tu v minulých dnech nechtěně otestoval Blake Henderson.

This ain't my phone...

Ten na Galaxy S5 zaznamenával svůj let, když mu z důvodu silných turbulencí vypadl telefon z ruky a řídil se k zemi. Po pádu z tisíce stop (asi 305 metrů) se zabořil do trávníku, kde byl asi po deseti minutách objeven. Nejen, že byl stále funkční, dokonce stále nahrával video. Telefon měl velké štěstí, že nedopadl na tvrdší povrch, i tak si ale zaslouží jeho zpracování palec nahoru. Dnešní skleněné smartphony by nejspíše v tomto testu neobstály.

Recenze Samsung Galaxy S5: Ve službách drahého profesionála

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Trošku fejk ne :D
  To není možný :D
  nebo si jdu ziítra koupit S5ku taky :D

  • Proc by to nebylo mozny, ten telefon spadl do krovi/travy.. Ja bych se nedivil, kdyby tohle prezila vetsina telefonu

  • Kdepak, spadl nejake babce do perin :-D

 2. Smartmania aneb Blesk..

 3. No S5 sem měl a pád z metru na hranu v obalu a se sklem odnesl komplet displej..a pro autora článku byl rámeček plastový a po půl roce se začal loupat a i celej telefon vrzal už v krabičce tak asi tak..

 4. Pokud vím, tak S5 měla obyčejný plastový rámeček s chromovou vrstvou, která se „krásně“ loupala.

 5. A co tam máte dalšího?

 6. Přesně jak je uvádějí kolegové, mám S5 Neo, což je v podstatě stejný telefon… a hůř vypadající telefon po ani ne dvou letech, když sundám obal jsem ještě neviděl, stříbrný rámeček mizí dokonale, spadl mi bez obalu asi dvakrát, a hrany jsou pěkně seklé. Toto není kov ani náhodou. Už jen se slzami vzpomínám na svou Z1.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).