Domů » Bleskovky » Video: Galaxy S5 vypadl v 300metrové výšce z letadla a přežil

Video: Galaxy S5 vypadl v 300metrové výšce z letadla a přežil

Když byl v roce 2014 představen Samsung Galaxy S5, stal se terčem posměchu za plastová záda se vzorem, připomínajícím náplast. Telefon nicméně vynikal zvýšenou odolností vůči vniknutí vody a prachu, a kromě toho jej obepínal kovový rámeček zajišťující celkovou mechanickou pevnost. Tu v minulých dnech nechtěně otestoval Blake Henderson.

This ain't my phone...

Ten na Galaxy S5 zaznamenával svůj let, když mu z důvodu silných turbulencí vypadl telefon z ruky a řídil se k zemi. Po pádu z tisíce stop (asi 305 metrů) se zabořil do trávníku, kde byl asi po deseti minutách objeven. Nejen, že byl stále funkční, dokonce stále nahrával video. Telefon měl velké štěstí, že nedopadl na tvrdší povrch, i tak si ale zaslouží jeho zpracování palec nahoru. Dnešní skleněné smartphony by nejspíše v tomto testu neobstály.

Recenze Samsung Galaxy S5: Ve službách drahého profesionála

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments