Domů » Bleskovky » Vessyl: Hrnek našlapaný chytrými technologiemi

Vessyl: Hrnek našlapaný chytrými technologiemi

Připadá vám, že v době všelijakých sportovních trackerů, chytrých telefonů, hodinek, náramků nebo termostatů stále ještě nemáte dost hraček, které by sledovaly váš život krok za krokem? Pokud jste doslova „smartmaniaci“ tělem i duší, možná vás zaujme „smarthrnek“ s názvem Vessyl.

Tuto designovou stylovku si můžete předobjednat za 100 dolarů (v přepočtu přes 2000 Kč + DPH) v několika různých barevných provedeních. Ptáte se k čemu slouží? Vessyl rozpozná co do něj nalijete a sleduje tak různé parametry podle vaší potřeby, například celkovou hydrataci, příjem proteinů pokud posilujete, omezování kofeinu, cukru nebo alkoholu a další.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).