Sledujte nás na YouTube

Vessyl: Hrnek našlapaný chytrými technologiemi

Připadá vám, že v době všelijakých sportovních trackerů, chytrých telefonů, hodinek, náramků nebo termostatů stále ještě nemáte dost hraček, které by sledovaly váš život krok za krokem? Pokud jste doslova „smartmaniaci“ tělem i duší, možná vás zaujme „smarthrnek“ s názvem Vessyl.

Tuto designovou stylovku si můžete předobjednat za 100 dolarů (v přepočtu přes 2000 Kč + DPH) v několika různých barevných provedeních. Ptáte se k čemu slouží? Vessyl rozpozná co do něj nalijete a sleduje tak různé parametry podle vaší potřeby, například celkovou hydrataci, příjem proteinů pokud posilujete, omezování kofeinu, cukru nebo alkoholu a další.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *