TOPlist

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Vesele VánoceUž brzy se nám kalendář přetočí do dalšího nového roku, ještě dříve si ale každý rozbalíme nějaký pěkný dárek pod vánočním stromkem. Ano, Vánoce jsou tady! I když to tak za okny vůbec nevypadá, nastal čas svátků, dobré nálady a vánoční pohody. Rád bych proto vám všem, našim čtenářům, poděkoval za přízeň, kterou jste nám v tomto roce projevili. Pevně věřím, že jste na našem serveru nalezli potřebné informace a případně se obohatili o nové zkušenosti. I v příštím roce se vám budeme snažit přinášet kvalitní recenze, čerstvé informace a dobré rady pro práci s vašimi mobilními miláčky, a budeme se i nadále snažit zkvalitňovat naše služby.

Chtěl bych také vyslovit hlasité díky všem, kteří se nějakým dílem podílejí na činnosti SmartManie, zvláště pak redaktorům, kteří pro vás píší články, a moderátorům, kteří vám pomáhají s řešením problémů v našem diskuzním fóru. Několik slov do nového roku si pro vás připravili i ostatní kolegové z redakce.

Aleš Lalík: Tento rok byl ve znamení mnoha nových zařízení. Ač se vesměs jednalo o modely se stejným základem, právě díky různým doplňkům (QWERTY klávesnice, GPS…) si vybere snad každý svého favorita. Ovšem hodně lidí stále stejně čeká na své vytoužené zařízení snů. Přesto se konečně zdá, že se PocketPC posunují hardwarově zase o kousek dále; ať už uvedením procesorů překonávajících magickou hranici 1GHz, tak zmenšením VGA displeje do úhlopříčky 2,8\’\’.
Já osobně mám letošní rok ve znamení přechodu z legendární Motoroly MPx200 na T-Mobile MDA Vario; a změna to byla opravdu příjemná. Všem technoidům a podobně smýšlejícím lidem, kteří si ze zvědavosti koupili smartphone s Windows Mobile, mohu jen doporučit některé z PocketPC, možnosti jsou opravdu nesrovnatelně větší:-) Teď už jen mít na něj čas…
Co dodat na závěr? Na jakákoliv životní moudra ještě nemám věk, takže jen dobrá rada z vlastní zkušenosti: raději si vše dobře promyslete před unáhleným jednáním, ušetříte si tím spoustu starostí a často i peněz;-). Pevné zdraví a hodně štěstí do nového roku přeje Aleš Lalík

Radek Mikudík: Technologický vývoj je k nezastavení a neustále pádí vpřed mílovými kroky. Tento ohromně rychlý postup se viditelně zapisuje i do stále lepšího vybavení našich oblíbených \”hračiček” – zařízení s Windows Mobile. Tyto přístroje se postupně dostávají do širšího podvědomí stále větší masy uživatelů. Navíc díky docela přijatelným cenám už komunikátor či smartphone není jen výsadou \”zbohatlíků\”.
Svět zařízení s Windows Mobile je zkrátka stále méně přehledný a to především díky novým výrobcům, kteří se rozhodli konkurovat tomu největšímu v tomto odvětví, gigantu High Tech Computers corp. Nejlépe se to letos dozajista daří společnosti E-TEN, která na nás nové a zajímavé modely Pocket PC doslova chrlí a atakuje i rozumnou cenovou politikou. Říkám více takových výrobců, ať je pořádně z čeho vybírat…
Doufáme, že je vám SmartMania dobrým průvodcem touto nepřehlednou džunglí a vy zde nacházíte přesně to, oč se redakce snaží – tedy čerstvé informace, užitečné návody a vůbec vše, co by vám rozhodně nemělo uniknout.
Přeji všem našim čtenářům Veselé Vánoce a hodně štěstí a úspěchů do nového roku 2007, a ať se tady potkáváme alespoň v takové míře, jako letos. Ovšem lépe mnohem častěji :-) !

Jiří Hálek: Každým rokem přibývá stále více a více uživatelů Windows Mobile. To samozřejmě dělá radost výrobcům nejrůznějších PPC či Smartphonů, protože tím stoupá zájem o jejich výrobky. Ale dělá to radost i nám, protože s rozrůstajícím se počtem Windows Mobile nadšenců, přibývá i počet lidí navštěvujících SmartManii. To nám samozřejmě dělá velkou radost a zároveň přináší motivaci pro psaní dalších novinek a článků. Velice pěkně se nám tu rozjíždí diskuzní fórum, na kterém působí celá řada zkušených uživatelů, kterým také patří velké díky.
Dále bych chtěl poděkovat všem pravidelným čtenářům, i těm kteří sem chodí jen občas, za přízeň, a doufám že se i v příštích letech zde budeme potkávat v co možná největším počtu. A snad se brzy setkáme i na nějakém tom srazu :-). Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje Jirka Hálek.

Na závěr bych i já chtěl všem našim čtenářům popřát Veselé Vánoce, nějaké pěkné zařízení pod stromečkem, vydařeného Silvestra a hodně pohody v roce 2007!

:-)
Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku