Domů » Bleskovky » Velký souboj HTC a Samsungu už 1. března: Vyhraje One (M9) nebo nové modely Galaxy S6/S Edge?

Velký souboj HTC a Samsungu už 1. března: Vyhraje One (M9) nebo nové modely Galaxy S6/S Edge?

Den před oficiálním zahájením veletrhu MWC v Barceloně – v neděli 1. března, představí HTC a Samsung své klíčové novinky pro letošní rok, respektive minimálně pro jeho první polovinu. U obou výrobců se spekuluje o dvou modelech; v případě HTC bychom se měli dočkat smartphonů One (M9) a One Plus, jihokorejský Samsung představí Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge se zakřiveným displejem.


Takto by měl podle komunity vypadat Samsung Galaxy S6 (render je založený na fotografiích šasi z továrny)

Jako první půjde na scénu HTC, jehož tisková konference odstartuje v 16:00 našeho času. O dvě a půl hodiny později, v 18:30, bude zahájena tiskovka Samsungu a z pozvánky víme, že bude streamována online. HTC zatím své plány ohledně online streamu neprozradilo, nicméně naše redakce ani na jedné z akcí nebude chybět, abychom vám mohli nabídnout čerstvé informace přímo z místa dění a především první dojmy a videopohledy na představená zařízení. Už teď je jisté, že nás prvního března čeká velký souboj rivalů a rozhodně bude zajímavé sledovat, která z novinek si mezi uživateli získá větší přízeň.

undefined
Takto by měly vypadat novinky od HTC – zleva One (M9) a One Plus (více informací)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentářů

  1. Plyshak (neregistrovaný)

    Htc i samsung jsou na vrcholu inovací takže se je na co těšit.Hlavně žádné ishity nebo blinkdous

  2. Michal (neregistrovaný)

    Já jsem zvědav na oba, ale po vynikajících zkušenostech s M8 bych si opět vybral htc.

  3. Shield (neregistrovaný)

    No já se těším na S Egde na S6 ne. A htc nic nového nepředstaví jen změní HW a to je vše.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).